Znajdz iPhone

Znajdz iPhone 4.0

Zlokalizuj i odzyskaj swojego iPhone'a, iPada, iPoda Touch lub Maca

Znajdz iPhone to aplikacja używana do określenia pozycji twojego iPhone'a, iPada, iPoda Touch, a nawet Maca w celu zabezpieczenia swoich danych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pozwala na łatwe odnalezienie urządzenia
  • Zdalne zablokowanie sprzętu
  • Zdalne usunięcie danych

Wady

  • Zdalne usunięcie danych

Bardzo dobry
8

Znajdz iPhone to aplikacja używana do określenia pozycji twojego iPhone'a, iPada, iPoda Touch, a nawet Maca w celu zabezpieczenia swoich danych.

Gdzie jest mój iPhone?

Aplikacja Znajdz iPhone została stworzona przez Apple'a, co pozwoli ci łatwo odnaleźć swoje zagubione lub skradzione urządzenie. W tych czasach jest to bardzo przydatne narzędzie.

Pozwala ono na lokalizację urządzenia na mapie, wywołując sygnał dźwiękowy przez dwie minuty, którego poziom głośności jest ustawiony na maksymalną moc. Znajdz iPhone oferuje również możliwość zdalnego zablokowania urządzenia i wymazania wszystkich danych oraz ustawień.

W przypadku zgubienia urządzenia warto skorzystać z trybu Lost mode, który pozwala na wyświetlenie na ekranie specjalnej wiadomości z numerem telefonu.

Dopóki urządzenie będzie się znajdowało w tym trybie, dopóty będzie zapamiętywało swoją lokalizację i zmianę położenia. Możesz ją wtedy wyświetlić w historii lokalizacji dostępnej po zalogowaniu się do Znajdz iPhone.

Musisz posiadać inne urządzenie z systemem iOS

Aby móc skorzystać ze Znajdz iPhone, musisz zainstalować je na kolejnym urządzeniu z systemem iOS (iPhonie, iPadzie, iPodzie Touch lub Macu) i zarejestrować się poprzez swoje Apple ID.

Dzięki temu zyskasz podgląd listy podłączonych urządzeń ze swoim loginem i ich statusem. Jeśli urządzenie jest wyłączone, niestety nie istnieje możliwość, aby skorzystać z funkcjonalności tej aplikacji.

Niezbędne narzędzie

Kiedy zbyt często zdarza ci się odłożyć swoje urządzenie w przypadkowe miejsce, to aplikacja Znajdz iPhone jest odpowiednim narzędziem, które pozwoli ci na jego łatwe odnalezienie. Jeśli jednak zdarzy się, że urządzenie zostanie skradzione, możesz je przynajmniej zabezpieczyć poprzez zdalne usunięcie wszystkich danych.

Jeśli są takie aplikacje, które należy posiadać na swoim urządzeniu z system iOS, to Znajdz iPhone z pewnością do nich należy.

Znajdz iPhone

Download

Znajdz iPhone 4.0

Opinie użytkowników o Znajdz iPhone

Sponsorowany×