Zipeg

Zipeg 2.9.2.1253

Nie bierz owcy w worku

Zalety

  • Podgląd obrazów archiwum
  • Prostota obsługi
  • Duża ilosć obsługiwanych formatów

Wady

  • Wolno działający podgląd

Bardzo dobry
8

Zipeg to darmowy program do rozpakowywania skompresowanych archiwów. Umożliwia on podgląd zawartości paczki, w tym obrazów i wideo.

Zipeg to bardzo prosty program do rozpakowywania skompresowanych archiwów. Obsługuje prawie wszystkie istniejące typy spakowanych plików: ZIP, RAR, ARJ, LHA/LZH, 7z, TAR, GZ, TGZ, BZIP2, CPIO, RPM, ISO, CHM, Z, CBR, CBZ, WAR i EAR. Dzięki temu Zipeg z powodzeniem zastępuje inne, płatne programy tego typu. Bije je na głowę także jakością ikony, którą jest sympatyczna owca.

Bardzo przydatną funkcją Zipeg jest możliwość podejrzenia zawartości skompresowanego archiwum, w tym obejrzenia obecnych w nim obrazów. Co prawda podgląd działa bardzo powoli, ale jest skuteczny. Program pozwala skonfigurować miejsce do którego będzie wypakowane archiwum. Możemy także zdecydować, czy chcemy rozpakować całą jego zawartość, czy tylko pojedyncze pliki.

Zipeg to doskonały program do rozpakowywania skompresowanych plików. Obsługuje prawie wszystkie istniejące formaty i umożliwia podgląd obrazów i wideo.

Zipeg obsługuje następujące formaty

ZIP, RAR, ARJ, LHA/LZH, 7z, TAR, GZ, TGZ, BZIP2, CPIO, RPM, ISO, CHM, Z, CBR, CBZ, WAR, EAR

Zipeg

Download

Zipeg 2.9.2.1253

Opinie użytkowników o Zipeg

Sponsorowany×