Yahoo! Messenger

Yahoo! Messenger 3.0.2.235554

Rozmawiaj z użytkownikami serwisu Yahoo!

Zalety

  • Dobra jakość audio i wideo
  • Transfer plików o wielkości do 2 GB

Wady

  • Mała popularność w Polsce

Dobry
7

Yahoo! Messenger to komunikator internetowy oferujący rozmowy głosowe oraz wideokonferencje. Umożliwia kontakt posiadaczom kont w serwisie Yahoo!

Yahoo! Messenger to bardzo dobra aplikacja. Posiada większość funkcji charakterystycznych dla nowoczesnych komunikatorów, a przy tym działa stabilnie i bez problemów. Jakość połączeń jaką oferuje jest bardzo dobra. Rozmowy wideo, nawet przy posiadaniu niezbyt szybkiego łącza internetowego działają płynnie. Połączeniom głosowym również nie można nic zarzucić. Program umożliwia także transfer bardzo dużych plików.

Za pomocą Yahoo! Messenger można odpłatnie łączyć się z tradycyjnymi numerami telefonów. Istnieje także możliwość wykupienia własnego numeru, ale w chwili obecnej usługa ta nie jest dostępna dla mieszkańców Polski. Program oferuje również pocztę głosową przy połączeniach z sieci Yahoo! jak i z telefonów.

Yahoo! Messenger to bardzo dobry program do komunikacji, zarówno tekstowej jaki głosowej, czy wideo. Niestety marginalna obecność Yahoo! na polskim rynku sprawia, że nie jest zbyt popularny.

Yahoo! Messenger

Download

Yahoo! Messenger 3.0.2.235554

Opinie użytkowników o Yahoo! Messenger

Sponsorowany×