XMind Portable

XMind Portable 3.3.1

Przenośna mapa myśli w technice Mind Mapping

Zalety

  • Możliwość zamieszczenia map myśli w Internecie
  • Ciekawe symbole graficzne
  • Kompatybilny z MindManager i FreeMind
  • Łatwy w użyciu
  • Wersja portable dla pendrive

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

XMind Portable to potne narzędzie do tworzenia map myśli wykorzystywanych w technice notowania Mind Mapping. Dzięki odwoływaniu się do obydwu półkul proces zapamiętywania staje się szybszy, skuteczniejszy i bardziej kreatywny. XMind Portable nie wymaga instalacji.

Mind Mapping to nowatorska technika zapamiętywania przydatna w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki mapom myśli możemy połączyć idee i pojęcia w logiczną całość, dodać do nich kolory, obrazy i notatki, a nawet odnośniki hipertekstowe oraz pliki. W ten sposób możemy przedstawić w jasny sposób nawet skomplikowane tematy.

XMind Portable jest łatwy w użyciu oraz kompatybilny z formatami używanymi przez MindManager i FreeMind. Może eksportować mapy myśli w postaci tekstu, obrazów lub dokumentów HTML. Po zarejestrowaniu się możesz zamieścić swoje mapy myśli w Internecie, dzielić się nimi ze znajomymi, którzy będą mogli do nich dodawać swoje komentarze.

Darmowy XMind Portable to świetne narzędzie do tworzenia map myśli ułatwiających naukę i zapamiętywanie. Obsługa jest prosta a praca z nim bardzo przyjemna.

XMind Portable obsługuje następujące formaty

HTML, TXT, IMG, XMAP, Marker Package

XMind Portable

Download

XMind Portable 3.3.1

Opinie użytkowników o XMind Portable

Sponsorowany×