WorldMate Live

WorldMate Live

Gdy jedziesz na wycieczkę, weź Worldmate'a w teczkę

Zalety

  • Łatwa instalacja i obsługa
  • Przydatne funkcje
  • Doskonałe zarządzanie lotami

Wady

  • Baza danych nie obejmuje wszystkich miast

Doskonały
9

Podróżowanie może być przykre gdy ucieknie nam samolot lub zgubimy mapę. WorldMate Live pozwala uniknąc takich sytuacji.

WorldMate Live to niezwykle przydatna aplikacja dla wszystkich osób, które zmuszone są często podróżować. Program umożliwia sprawdzanie prognozy pogody, oferuje kalkulator rozmiarów ubrań (upominki!) i walut, oraz zegar światowy. Największą zaletą WorldMate Live jest jednak możliwość zarządzania podróżami. Program pozwala np. na wprowadzenie numeru lotu. Później WorldMate Live pozwoli Ci sprawdzić czy lot nie jest opóźniony, z którego terminalu następuje wylot, gdzie jest odprawa, itp. W sytuacji gdy lot jest odwołany, WorldMate Live pomoże Ci poszukać alternatywnego połączenia. Co więcej, WorldMate Live da Ci także możliwość dodawania spotkań do kalendarza oraz wiele innych przydatnych funkcjonalności. Program jest banalny w obsłudze, więc poradzą z nim sobie nawet początkujący użytkownicy.

WorldMate Live to doskonała aplikacja dla osób spędzających dużo czasu w podróży. Oferowane przez nią funkcje z pewnością wybawiły niejedną osobę z kłopotów.

WorldMate Live

Download

WorldMate Live

Opinie użytkowników o WorldMate Live

Sponsorowany×