WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger 2.18.22

Wysyłaj darmowe SMS-y i MMS-y bez limitu zawsze i wszędzie

WhatsApp to aplikacja, dzięki której możemy wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, a nawet wiadomości głosowe zupełnie za darmo. Wysyłanie wiadomości jest możliwe tylko do znajomych, którzy mają WhatsApp na swoim BlackBerry, iPhone, komórce Nokia lub z systemem Android.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe SMS-y i MMS-y w ramach aplikacji
  • Szybkie i przydatne narzędzie komunikacji
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Znajomi muszą też zainstalować tę aplikację

Bardzo dobry
8

WhatsApp to aplikacja, dzięki której możemy wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, a nawet wiadomości głosowe zupełnie za darmo. Wysyłanie wiadomości jest możliwe tylko do znajomych, którzy mają WhatsApp na swoim BlackBerry, iPhone, komórce Nokia lub z systemem Android.

Rozbudowany komunikator

Po pobraniu WhatsApp, aplikacja zapyta nas o numer telefonu, na który wyśle SMS z kodem aktywacyjnym. WhatsApp bez problemu działa z polskimi sieciami. Po wprowadzeniu kodu aplikacja sprawdzi nasze kontakty. Każdy znajomy, który zarejestrował swój numer komórki w aplikacji pojawi się jako kontakt w WhatsApp. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić osoby, które nie znają jeszcze WhatsApp.

Wysyłanie wiadomości w WhatsApp wygląda jak zwykłe wysyłanie SMS-ów. Oprócz tego, że wiadomości nie są wysyłane przez sieć komórkową, a przez internetowe połączenie 3G lub WiFi. To największe ograniczenie aplikacji. Jeśli jednak wysyłamy dużo wiadomości, to zakup pakietu internetowego szybko może się zwrócić. WhatsApp używa powiadomień Push, więc wiadomości dochodzą do nas tak jak zwykłe SMS-y.

Oprócz zwykłego tekstu, za pomocą WhatsApp możemy wysłać zdjęcia, nagranie audio, kontakt, a nawet lokalizacje na mapie. Możemy również na żywo prowadzić konwersacje z grupą osób. WhatsApp posiada również wiele opcji personalizacji wyglądu oraz możliwość ustawienia opisu. W końcu WhatsApp to właściwie komunikator. Wystarczy tylko przekonać znajomych do jego używania.

Prosta obsługa

Nawigacja w WhatsApp jest tak zaprojektowana, aby korzystanie z aplikacji było jak najwygodniejsze. Na dolnej belce znajdują się odnośniki do najważniejszych funkcji, takich jak ulubione, status, kontakty, czaty, czy ustawienia.

Szybko, łatwo i przyjemnie

WhatsApp ma prosty i niczym nie wyróżniający się wygląd. Jednak w komunikatorze, nie szata graficzna jest najważniejsza, ale szybkość działania i czytelność, braku czego aplikacji nie można zarzucić.

Pisz do znajomych i rodziny

WhatsApp to dobry i zyskujący na popularności komunikator. Jeżeli masz telefon z dostępem do internetu i nie chcesz płacić za SMSy, to WhatsApp może być dla Ciebie.

- Wprowadzenie WhatsApp połączeń wideo. Z bezpłatnych połączeń wideo, można mieć twarzą w twarz rozmowy z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie. Dane mogą być pobierane opłaty. (Wymaga iOS 8+) - Szukaj idealnego animowany GIF, bezpośrednio z poziomu WhatsApp. Wystarczy dotknąć Attach - Photo / Video Library i dotknij przycisk wyszukiwania GIF w lewym dolnym rogu, aby rozpocząć.

Zmiany

  • - Wprowadzenie WhatsApp połączeń wideo. Z bezpłatnych połączeń wideo, można mieć twarzą w twarz rozmowy z przyjaciółmi i rodziną na całym świecie. Dane mogą być pobierane opłaty. (Wymaga iOS 8+) - Szukaj idealnego animowany GIF, bezpośrednio z poziomu WhatsApp. Wystarczy dotknąć Attach - Photo / Video Library i dotknij przycisk wyszukiwania GIF w lewym dolnym rogu, aby rozpocząć.
WhatsApp Messenger

Download

WhatsApp Messenger 2.18.22

Opinie użytkowników o WhatsApp Messenger

Sponsorowany×