WhatsApp

WhatsApp 2.12.965

SMS-y są takie staromodne

Zalety

  • Wysyła zdjecia, wideo, kontakty lub lokalizacje
  • Szybkie i przydatne narzędzie komunikacji
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Znajomi muszą też zainstalować tę aplikację

Bardzo dobry
8

WhatsApp to aplikacja, dzięki której możemy wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, a nawet wiadomości głosowe zupełnie za darmo. Wysyłanie wiadomości jest możliwe tylko do znajomych, którzy mają WhatsApp na swoim iPhone, iPod Touch, komórce Nokia lub Android.

Po pobraniu WhatsApp, aplikacja zapyta nas o numer telefonu, na który wyśle SMS z kodem aktywacyjnym. WhatsApp bez problemu działa z polskimi sieciami. Po wprowadzeniu kodu aplikacja sprawdzi nasze kontakty. Każdy nasz znajomy, który zarejestrował swój numer komórki w aplikacji pojawi się jako kontakt w WhatsApp. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić osoby, które nie znają jeszcze WhatsApp.

Wysyłanie wiadomości w WhatsApp wygląda jak zwykłe wysyłanie SMS-ów. Oprócz tego, że wiadomości nie są wysyłane przez sieć komórkową, a przez internetowe połączenie 3G lub WiFi. To największe ograniczenie aplikacji. Jeśli jednak wysyłamy dużo wiadomości, to zakup pakietu internetowego szybko może się zwrócić. WhatsApp używa powiadomień Push, więc wiadomości dochodzą do nas tak jak zwykłe SMS-y.

Oprócz zwykłego tekstu, za pomocą WhatsApp możemy wysłać zdjęcia, nagranie audio, kontakt a nawet lokalizacje na mapie. Możemy również na żywo prowadzić konwersacje z grupą osób. WhatsApp posiada również wiele opcji personalizacji wyglądu oraz możliwość ustawienia opisu. W końcu WhatsApp to właściwie komunikator. Wystarczy tylko przekonać znajomych do jego używania.

WhatsApp

Download

WhatsApp 2.12.965

Opinie użytkowników o WhatsApp

Sponsorowany×