Viber

Viber 3.1.0

Viber na pulpicie Mac

Viber jest dostępny na urządzeniach mobilnych już od kilku lat, ale w końcu został wydany klient na komputery stacjonarne Windows i Mac.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Synchronizuje czaty z urządzeniami mobilnymi
  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Dobra alternatywa dla Skype'a i Messages

Wady

  • Brak rozmów wideo
  • Bez wideokonferencji

Bardzo dobry
8

Viber jest dostępny na urządzeniach mobilnych już od kilku lat, ale w końcu został wydany klient na komputery stacjonarne Windows i Mac.

Dynamiczna synchronizacja z urządzeniami mobilnymi

Wersja Viber na komputery jest interesującym konkurentem Skype'a i Messages dla komputerów Mac. Miliony używają Vibera do prowadzenia rozmów wideo i prowadzenia rozmów wideo na urządzeniach mobilnych, ale do tej pory korzystanie z Viber z komputera było niemożliwe. Mimo że nie oferuje całej funkcjonalności wersji mobilnych, wciąż jest bardzo wartościową alternatywą.

\ n

Twórca Viber dla Mac chce podkreślić, że ma lepszą synchronizację mobilną niż produkty konkurencji. Viber robi dobrą robotę upewniając się, że gdziekolwiek jesteś na urządzeniu mobilnym, możesz odbierać czaty. Kontakty są również zsynchronizowane, chociaż niektórzy użytkownicy zgłosili już pewne problemy z tym. Możesz nawiązywać połączenia i czaty wideo z innymi komputerami Mac, ale nie możesz jeszcze nawiązywać połączeń wideo z urządzeniami mobilnymi ani prowadzić wideokonferencji za pomocą Viber dla Mac.

Zręczny, łatwy w użyciu interfejs

Interfejs jest bardzo elegancki i łatwy w użyciu. Każdy, kto używał Skype'a lub Wiadomości nie będzie miał problemów z Viber. Musisz zarejestrować się na koncie Viber, jeśli go nie masz, a pojawi się monit, aby go zainstalować.

Niezawodny system synchronizacji i dobrej jakości wideo

Viber dla Mac ogólnie synchronizuje się bardzo niezawodnie i wydajnie, a jakość wideo-wideo na Mac jest tak dobra, jak wszystko, co oferuje Skype. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszali już problemy z synchronizacją, a brak możliwości dzwonienia na telefony komórkowe jest nieco rozczarowujący.

Solidny klient IM i VoIP

Viber dla Mac to solidny klient IM i VoIP, który warto wypróbować dla każdego, kto ma dość Skype'a i Messages.

Naklejki i emotikony Integracja z aplikacją WP Wiadomości grupowe (maks. 40 osób)

Zmiany

  • Naklejki i emotikony Integracja z aplikacją WP Wiadomości grupowe (maks. 40 osób)

Opinie użytkowników o Viber

Sponsorowany×