uTorrent

uTorrent (µTorrent®)

uTorrent w końcu na Androida!

Zalety

  • Prosta obsługa
  • Aplikacja proponuje darmowe i legalne treści
  • Odtwarzanie z poziomu aplikacji

Wady

  • Program może być niestabliny

Bardzo dobry
8

uTorrent na Android to darmowy klient sieci BitTorrent na Android. To mobilna wersja jednego z najpopularniejszych programów do pobierania torrentów na komputery PC - uTorrent na Windows.

uTorrent na Android pozwala na pobierania plików torrent do pamięci Twojego smartfona. Aby zacząć pracę z aplikacją, trzeba najpierw za pomocą przeglądarki internetowej wyszukać plik torrent, który chcemy ściągnąć. Aplikacja uTorrent automatycznie zacznie go pobierać do wybranej przez nas lokacji. Gdy skończy, możemy pobrane pliki odtworzyć bezpośrednio z uTorrenta za pomocą odpowiedniego dla danego pliku programu.

Aktywnymi torrentami można zarządzać tak samo łatwo jak w wersji pecetowej. Bez problemu je wstrzymamy, usuniemy lub obejrzymy pobrany przez nas film na telefonie. Należy jednak pamiętać, że aplikacja wciąż jest w wersji beta. Jej działanie może być więc niestabilne, a niektóre z opcji mogą nie działaś poprawnie. Mimo tego, podczas testów nie natknąłem się na takie problemy.

uTorrent na Android to konkretna, dobrze działająca aplikacja dzięki której możemy pobierać torrenty na swój telefon. Jeśli potrzebujesz takiego narzędzia, to uTorrent doskonale się do tego nadaje!

uTorrent

Download

uTorrent (µTorrent®)

Opinie użytkowników o uTorrent

Sponsorowany×