TwitterFox

TwitterFox 1.8.3

Twitter łatwo i przyjemnie

Zalety

  • Pełna funkcjonalność serwisu w małym okienku
  • Informowanie o aktualizacjach statusów na bieżąco

Wady

  • Wygląd aplikacji nie jest dopracowany

Doskonały
9

TwitterFox to darmowy dodatek do przeglądarki Firefox. Pozwala on korzystać z serwisu mikroblogowego Twitter, bez konieczności wchodzenia na jego stronę internetową.

TwitterFox przenosi całą funkcjonalność serwisu Twitter do małego okienka w prawym dolnym rogu naszej przeglądarki. Aplikacja wyświetla aktualizacje statusów osób, które śledzimy. Umożliwia także publikowanie własnych wpisów. Jej działanie sygnalizuje jedynie mała ikonka. Kiedy pojawia się jakiś wpis, jest on wyświetlany na ekranie. W ustawieniach można dostosować odpowiednie opcje. Do wyboru mamy dwa kolory interfejsu, czarny i niebieski, jednak żaden z nich nie poraża swoim pięknem.

Aby wywołać okno TwitterFox należy kliknąć jego ikonę. Zawiera ono kilka ostatnich statusów naszych znajomych oraz miejsce do wpisywania własnych. Dostępne są wszystkie opcje występujące na stronie internetowej serwisu. Część z nich ma swoje przyciski, a część trzeba wywołać prawym kliknięciem myszki. W TwitterFox mamy również dostęp do wątków w których byliśmy wymienieni i wiadomości prywatnych. Niestety nazwy przycisków nie zostały przetłumaczone na język polski.

TwitterFox to genialne rozwiązanie dla korzystających z serwisu Twitter. Eliminuje potrzebę ciągłego otwierania strony internetowej serwisu lub używania dodatkowych programów.

TwitterFox

Download

TwitterFox 1.8.3

Opinie użytkowników o TwitterFox

Sponsorowany×