TuxGuitar

TuxGuitar 1.2

Multitrack, edytor tabulatury i odtwarzacz

Zalety

  • Szeroka gama funkcji
  • Ładny interfejs
  • W zestawie wiele instrumentów

Wady

  • Może być przytłaczająca dla początkujących użytkowników lub nowicjuszy muzycznych

Bardzo dobry
8

TuxGuitar to w pełni funkcjonalne narzędzie do komponowania muzyki, które może być bardzo pomocne dla muzyków, niezależnie od tego, czy używają komputera do komponowania muzyki, czy nie.

TuxGuitar wygląda na pierwszy rzut oka bardzo złożony - przynajmniej dla początkujących muzyków - więc mamy wrażenie, że może przytłoczyć nowicjuszy. Ale ilość dostępnych narzędzi, obszerna sekcja pomocy i dokumentacja naprawdę zachęcają do podjęcia decyzji.

TuxGuitar charakteryzuje się ładnie zaprojektowanym interfejsem z wyraźnymi, prostymi liniami, dzięki którym zadania związane z kompozycją muzyczną stają się lżejsze. Poza komponowaniem na tabulaturze można również użyć wirtualnej gryfowej gitary lub klawiatury fortepianowej, aby kompozycja była jeszcze łatwiejsza. Co więcej, TuxGuitar pozwala grać utwory, które komponujesz, używając jednego z wielu instrumentów w nim zawartych.

Mimo mylącego pierwszego wrażenia, TuxGuitar zasługuje na szansę ze strony wszystkich kompozytorów: jest ładnie zaprojektowany i wyposażony w wiele interesujących narzędzi.

TuxGuitar obsługuje następujące formaty

Import: GUITAR PRO, POWER TAB, TABLEEDIT, MIDI,
Export: GUITAR PRO 3, GUITAR PRO 4, GUITAR PRO 5, LILYPOND, MIDI, ASCII, MUSICXML, PDF

Opinie użytkowników o TuxGuitar

Sponsorowany×