Tunewiki

Tunewiki na iPhone 3.3.3

Czytaj teksty piosenek których słuchasz

Zalety

  • Synchronizuje teksty z odtwarzaną muzyką
  • Szuka tłumaczeń tekstów
  • Działa z klipami wideo
  • Integracja z LastFm i ShoutCast

Wady

  • Czasem niestabilny
  • Brak niektórych tekstów piosenek

Doskonały
9

Tunewiki to potężna wyszukiwarka tekstów piosenek umożliwiająca zapoznanie się z tekstem podczas słuchania utworu. Jej działanie integruje się z innymi programami i usługami w sieci. Jeśli chcesz znać teksty piosenek i słuchac muzyki jednocześnie, to pobierz TuneWiki.

Tunewiki oferuje nową jakość słuchania muzyki. Podczas gdy słuchasz piosenek z telefonu, ze stacji internetowych LastFM, ShoutCast lub z serwisu YouTube, TuneWiki może wyszukać teksty piosenek oraz wyświetlić je na ekranie urządzenia. Teksty piosenek synchronizują się z muzyką.

Wyszukiwanie piosenek może odbywać się ręcznie: wystarczy wpisać nazwę piosenkarza lub fragment tekstu utworu. Oprócz wersji w oryginalnym języku TuneWiki szuka też tłumaczenia na Twój język. Tunewiki bierze pod uwagę pozycję geograficzną melomana by móc wyświetlić listy przebojów dla danego regionu lub muzyczny ranking przebojów dla różnych zakątków naszej planety.

Pewne funkcje nie zawsze działają stabilnie, jednak program rozwija się szybko i jest nieodzownym dodatkiem dla każdego wielbiciela muzyki z urządzeniem przenośnym. Polskich użytkowników ucieszy dostępność tekstów krajowych przebojów.

Tunewiki wyświetla tekst piosenki, której słuchasz w LastFM, ShoutCast lub w serwisie YouTube. Synchronizacja tekstu z muzyką oraz tłumaczenia na inne języki to główne atuty programu.

Tunewiki

Download

Tunewiki na iPhone 3.3.3

Opinie użytkowników o Tunewiki

Sponsorowany×