Times Reader

Times Reader Beta 2.0

New York Times codziennie na Twoim biurku

Zalety

  • Wygodnie się czyta
  • Najświeższe wiadomości
  • Powiększanie zdjęć

Wady

  • Większość treści dostępna dopiero po wykupieniu subskrypcji

Doskonały
9

Times Reader to darmowy program służący do czytania gazety New York Times w wersji elektronicznej. Artykuły czyta się na ekranie, niczym papierową gazetę.

Times Reader to bardzo ciekawy pomysł na udostępnianie treści gazety. Czytanie artykułów na stronach internetowych, czy zapisanych w plikach PDF jest niewygodne. New York Times rozwiązał ten problem tworząc program otwierający na naszym ekranie wirtualną gazetę, ze zdjęciami, szpaltami i wszystkimi atrybutami wersji papierowych. Do działania wymaga on zainstalowanego środowiska Adobe Air.

Wydanie gazety dla Times Reader posiada pierwszą stronę, działy tematyczne, a nawet krzyżówkę. Dodatkowo mamy do dyspozycji zdjęcia, wideo oraz najczęściej polecane artykuły. Informacje są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu nie dowiadujemy się o czymś dzień później.

Niestety za darmo dostępne sa jedynie najnowsze i polecane artykuły. Większość działów tematycznych w Times Reader jest dostępna jedynie po wykupieniu subskrypcji. Biorąc pod uwagę koszt papierowej gazety, nie jest to wcale złe rozwiązanie. Odpada przy tym konieczność spaceru do kiosku. Dodatkowo Times Reader nie szeleści, zajmuje miejsca na biurku i nie trzeba oddawać go na makulaturę. Szkoda, ze tylko jedna gazeta jest dystrybuowana w ten sposób.

Times Reader wyznacza standard dla czytania gazet online. To być może początek końca mediów papierowych.

Times Reader

Download

Times Reader Beta 2.0

Opinie użytkowników o Times Reader

Sponsorowany×