ThreatFire

ThreatFire 4.5.0

Monitoruj swój komputer pod kątem podejrzanej aktywności

Zalety

  • Chroni twój komputer przed osiągnięciem go przez Spyware
  • Umożliwia zaplanowanie skanowania

Wady

  • Brak paska postępu podczas skanowania
  • Potrafi interpretować normalne użycie jako "zagrażające"

Bardzo dobry
8

ThreatFire, wcześniej znany jako CyberHawk, jest zapobiegawczym narzędziem do monitorowania anty-spyware, które ma na celu ochronę przed złośliwym oprogramowaniem zanim zbliży się do twojego systemu.

Czyni to poprzez monitorowanie zachowania komputera w czasie rzeczywistym w celu sprawdzenia dziwnego lub nieregularnego zachowania.

Ta metoda prawdopodobnie zapewnia szybszą ochronę, ponieważ nie trzeba czekać na aktualizację pliku sygnatur wirusów, jak w przypadku tradycyjnych programów antywirusowych.

Jednak ThreatFire może zinterpretować każdy rodzaj nowego zachowania na komputerze jako zagrożenie i może być dość denerwujące, aby otrzymywać ostrzeżenia i monity za każdym razem, gdy instalujesz nowe oprogramowanie.

Można go jednak skonfigurować tak, aby "ufał" określonym działaniom, dzięki czemu można w ten sposób zminimalizować irytujące wiadomości.

Oczywiście, ThreatFire monitoruje twój komputer w czasie rzeczywistym, ale możesz go również skonfigurować tak, aby działał na żądanie, chociaż wydaje się, że nie ma możliwości poznania postępu tych skanów.

Zauważ, że ponieważ ten program ma na celu ochronę twojego komputera, może być trudno go całkowicie zamknąć. Nawet gdy zamkniesz okno, uruchomi się ono na pasku zadań, a nawet zamknięcie go nie jest jasne.

ThreatFire

Download

ThreatFire 4.5.0

Opinie użytkowników o ThreatFire

Sponsorowany×