The Sims

The Sims 3

The Sims powracają z nowymi i ekscytującymi funkcjami

Zalety

  • Możesz wreszcie wyjść z domu
  • Znalezienie pracy i nawiązywanie nowych znajomości jest teraz łatwiejsze
  • Edytor Sim jest niesamowicie szczegółowy
  • Wiele opcji towarzyskich
  • Możesz dostosować ubrania i meble za pomocą kolorów i wzorów

Wady

  • Niektóre obiekty są zbyt drogie
  • Możesz naprawdę się podłączyć!

Niezbędny
10

W The Sims ™ 3 na Mac legendarna saga Sims powraca z nową wersją zawierającą wiele nowych ekscytujących funkcji.

Podobnie jak w poprzednich tytułach, The Sims 3 nie ma ustalonego końca: twój cel polega na stworzeniu istoty podobnej do człowieka - Sima - i zarządzaniu ich istnieniem, opiece nad wszystkimi aspektami ich życia, od kontrolowania ich pęcherza do osiągnięcia najwyższej pozycji w swoją karierę zawodową.

Jeśli śledzisz sagę, od razu zauważysz mnóstwo zmian i nowych funkcji w The Sims 3: pierwszy i najważniejszy to prawdopodobnie fakt, że możesz teraz wyjść z domu i odwiedzić nie tylko przestrzeń publiczną i budynki społeczności, ale także inne domy Simów - i wejdź do nich! Ta swoboda poruszania się w The Sims 3 ułatwia znalezienie pracy i nawiązanie nowych znajomości w sąsiedztwie. Dostępnych jest także więcej opcji do nawiązywania kontaktów towarzyskich i po raz pierwszy otrzymujesz informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat tego, co myśli o tobie drugi Sim.

Edytor Simów został znacznie ulepszony i umożliwia teraz dostosowanie Simów do najdrobniejszych szczegółów - na przykład określenie długości ich rzęs. Dostępnych jest również więcej opcji dostosowywania ubrań i mebli, dzięki którym możesz nadać indywidualny styl kolorom i wzorom. Jeśli chodzi o osobowość Sima, to teraz opiera się na wyborze cech, które z pewnością wpłyną na sposób zachowania się Sim, reagowania i życia.

Tryby budowania i kupowania w grze The Sims 3 są teraz lepiej zorganizowane i zawierają ulepszenia, dzięki którym dekoracja jest łatwiejsza i przyjemniejsza. The Sims obsługuje teraz więcej obracających się kątów i umieszczania po przekątnej, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój dom. Z drugiej strony przedmioty wydają się droższe i łatwiejsze do złamania, co oznacza, że ​​będziesz musiał zaoszczędzić sporo "simoleonów", aby je naprawić lub ulepszyć.

Podobnie jak poprzednie edycje, The Sims 3 ma również wbudowane narzędzie do zrzutu ekranu i wideo, które pozwoli Ci uchwycić i zarejestrować słodkie wspomnienia z życia Twoich Simów. A kiedy przeminą, nie zapomnij odwiedzić cmentarza w mieście - możesz nadal postrzegać je jako duchy!

The Sims 3 jest naprawdę doskonałym następcą słynnej sagi EA, w tym wieloma wspaniałymi funkcjami, dzięki którym gra jest jeszcze przyjemniejsza.

Opinie użytkowników o The Sims

Sponsorowany×