The Sims 2

The Sims 2 Update Ref F 1.0

Aktualizacja The Sims 2 dla komputerów Mac

Zalety

  • Aktualizuje i naprawia błędy i problemy

Wady

  • -

Dobry
7

Jeśli podoba Ci się The Sims 2, to zechcesz pobrać oficjalną aktualizację gry The Sims 2 na Maca, która rozwiązuje wiele problemów i problemów z grą.

Aktualizacja The Sims 2 dla systemu Mac całkowicie aktualizuje poprzednią wersję gry The Sims 2 do wersji 1.0 Rev F. Ta poprawka zapewnia uniwersalną obsługę Sims 2 i zapewnia poprawki dla kilku drobnych problemów. Pamiętaj, że użytkownicy systemu Mac OS X 10.3.9 powinni wysunąć płytę DVD z grą The Sims ™ 2 przed zainstalowaniem tej aktualizacji.

Aktualizacja programu The Sims 2 dla komputerów Mac jest niezbędną łatą dla użytkowników komputerów Mac z systemem Sims 2.

Naprawiono kilka problemów z kursorami tekstu, w tym z automatycznym powtarzaniem Naprawiono problem z zastąpieniem angielskich ciągów sąsiedzkich, jeśli gra została uruchomiona w innym języku. Naprawiono awarię gry, gdy Simowie mają dzieci i kilka innych potencjalnych awarii. Naprawia problemy z kolorami z niektórymi obiektami w grze Naprawia problem z grą zamrożenie, jeśli sim zostanie podpalona, ​​gdy nie jest widoczna, a używana jest kamera pierwszej osoby Poprawiona liczba klatek na sekundę, w szczególności w przypadku poprawki Intel Macs, w której preferencje graficzne zostałyby zresetowane do wartości domyślnych

Zmiany

  • Naprawiono kilka problemów z kursorami tekstu, w tym z automatycznym powtarzaniem Naprawiono problem z zastąpieniem angielskich ciągów sąsiedzkich, jeśli gra została uruchomiona w innym języku. Naprawiono awarię gry, gdy Simowie mają dzieci i kilka innych potencjalnych awarii. Naprawia problemy z kolorami z niektórymi obiektami w grze Naprawia problem z grą zamrożenie, jeśli sim zostanie podpalona, ​​gdy nie jest widoczna, a używana jest kamera pierwszej osoby Poprawiona liczba klatek na sekundę, w szczególności w przypadku poprawki Intel Macs, w której preferencje graficzne zostałyby zresetowane do wartości domyślnych
The Sims 2

Download

The Sims 2 Update Ref F 1.0

Opinie użytkowników o The Sims 2

Sponsorowany×