SwiftKey Note

SwiftKey Note 1.6.4

Rób błyskawiczne notatki z aplikacją na iPhone'a i iPada

SwiftKey Note to aplikacja na iPhone i iPad będąca, według zapowiedzi twórców, najszybszym narzędziem do robienia notatek.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybsze sporządzanie notatek
  • Kopie notatek na Evernote
  • Obsługuje kilka języków
  • Elegancki interfejs
  • Pozwala tagować notatki

Wady

  • Wymaga czasu by osiągnąć odpowiednie rezultaty
  • Brak funkcji pisania opartego na gestach

Bardzo dobry
8

SwiftKey Note to aplikacja na iPhone i iPad będąca, według zapowiedzi twórców, najszybszym narzędziem do robienia notatek.

Pisz szybciej niż kiedykolwiek

SwiftKey Note na iOS bazuje na technologii użytej w SwiftKey Virtual Keyboard na Androida. Aplikacja ta przyspiesza pisanie dzięki mechanizmowi sugerującemu kolejne słowa. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby uczyła się naszego stylu. Tak więc im częściej jej używasz, tym trafniej będzie przewidywać treść, którą chcesz wyrazić – i tym szybciej będziesz pisać! Przynjamniej tak to wygląda w teorii. 

Z naszych testów przeprowadzonych na iPhone wynika, że z pomocą SwiftKey Note rzeczywiście pisze się szybciej  niż korzystając z aplikacji Notatki i klawiatury iOS7. Jednak podczas testów na iPad zauważyliśmy, że wyniki SwiftKey już nie są takie dobre i czasami pisanie z aplikacją SwiftKey Note przebiega wręcz wolniej. Tempo wprowadzania znaków byłoby zdecydowanie dużo większe, gdyby SwiftKey Note korzystał z funkcji pisania opartego na gestach zwanej Flow, używanej w SwiftKey Keyboard dla Androida.

Oczywiście duże znaczenie ma również praktyka. Podpowiedzi okażą się zdecydowanie trafniejsze, kiedy już przyzwyczaisz się do korzystania z aplikacji i gdy zacznie się ona uczyć Twojegu stylu. 

Poza przewidywaniem słów, SwiftKey Note posiada również funkcję autokorekty, która zapobiega popełnianiu błędów ortograficznych. Jeżeli pisane przez Ciebie słowo nie znajduje się w słowniku, możesz dodać je do bazy i wówczas pojawi się ono jako sugestia w przyszłości. Należy jednak pamiętać, że nie ma możliwości wyłączenia autokorekty w SwiftKey Note. Jeżeli nie dodasz słowa do bazy danych, aplikacja będzie automatycznie poprawiać je na takie, jakie uzna za najlepiej pasujące.

Aplikacja SwiftKey Note posiada osiem wbudowanych słowników: Angielski (Stany Zjednoczone), Angielski (Wielka Brytania), Hiszpański (Hiszpania), Hiszpański(Stany Zjednoczone), Niemiecki, Francuski (Francja), Francuski (Kanada) i Włoski.

Utrzymuj porządek w notatkach

Jedną z najlepszych funkcji SwiftKey Note jest jej integracja z Evernote. Aplikacja może połączyć się z twoim kontem Evernote i automatycznie tworzyć kopie zapasowe twoich notatek oraz mieć do nich dostęp z dowolnej platformy. W tej kwestii działa tak samo, jak tworzenie kopii zapasowej notatek na iCloud przy użyciu aplikacji Notatki na iOS.

Do innych ciekawych funkcji SwiftKey Note zalicza się możliwość dodania formatowania tekstu – wystarczy przesunąć palcem przez cały ekran. Tak samo jak w Evernote, SwiftKey Note posiada funkcję dodawania tagów, dzięki czemu notatki są lepiej zorganizowane i łatwiejsze do przeszukiwania.

Werdykt

SwiftKey Note jest sposobem na szybkie sporządzanie notatek i dobrą ich organizację. Szkoda jednak, że brakuje jej funkcji pisania opartego na gestach, co przyspieszyłoby pisanie jeszcze bardziej.

SwiftKey Note

Download

SwiftKey Note 1.6.4

Opinie użytkowników o SwiftKey Note

Sponsorowany×