Stickies

Stickies c 7.1

Dla zapominalskich - naklej wirtualną karteczkę na monitor

Zalety

  • Intuicyjny interfejs
  • Nie przeszkadza w pracy z komputerem
  • Karteczki łatwo przystosować do własnych potrzeb

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Stickies to darmowy program umożliwiający naklejanie wirtualnych karteczek na systemowym pulpicie. Karteczki przypominają o ważnych terminach i rzeczach do zrobienia.

Idea programu bazuje na popularnych na całym świecie żółtych, samoprzylepnych karteczkach, które wspomagają ludzką pamięć. Ich wynalazcy trzydzieści lat temu nie przewidzieli zapewne, że karteczki doczekają się wirtualnej wersji. Dzięki programowi Stickies możesz zapisać ważne rzeczy na ekranie, a kiedy sprawę już załatwisz karteczka zniknie dzięki kliknięciu myszką.

Do naklejonych na ekranie notatek możesz przypisać dźwięk alarmu lub odnośnik prowadzący do strony internetowej. Jeśli nadmiar karteczek przeszkadza w pracy możesz nadać im częściowa przezroczystość lub zwinąć. Jeśli zawierają poufne informacje możesz zabezpieczyć je hasłem. Dodatkową opcją jest nadawanie notatkom priorytetu ważności lub wysyłanie ich znajomym w sieci lokalnej.

Stickies jest niezwykle łatwy w obsłudze. Bardzo dobrze przystosowuje się do potrzeb użytkownika i nie przeszkadza w codziennym używaniu komputera.

Natłok spraw do załatwienia wymyka Ci się spod kontroli? Wirtualne karteczki naklejone na pulpicie skutecznie przypomną o ważnych terminach.

Opinie użytkowników o Stickies

Sponsorowany×