ROME: Total War

ROME: Total War dla Android

Klasyczna gra strategiczna na urządzeniach mobilnych

ROME: Total War to gra strategiczna wydana przez Feral Interactive. Gra strategiczna jest portem z oryginalnej wersji ROME : Total War na PC. Gracze kontrolują rzymski legion i podejmują historyczne bitwy w czasach starożytnych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wierny port mobilny ROME: Total War na PC
  • Zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych
  • 19 frakcji ze starożytnych królestw
  • Dowiedz się o starożytnych imperiach

Wady

  • Wymaga większego ekranu dla wygodnego prasowania
  • Niezbilansowane armie
  • Może nie być kompatybilny z niektórymi urządzeniami mobilnymi
  • Mogą mieć różne funkcje od oryginalnej gry

Dobry
7

ROME: Total War to gra strategiczna wydana przez Feral Interactive. Gra strategiczna jest portem z oryginalnej wersji ROME : Total War na PC. Gracze kontrolują rzymski legion i podejmują historyczne bitwy w czasach starożytnych.

Wydawcy dla systemów Mac i Linux

Feral Interactive to londyńska firma zajmująca się wydawaniem gier, założona w 1996 roku. Znana jest z portowania gier na systemy Mac i Linux wraz ze swoimi partnerami. Niektóre z gier, które opublikowały wraz z Warner Bros. Interactive Entertainment, Square Enix i 2K Games to Batman: Arkham Asylum, Tomb Raider i XCOM: Enemy Unknown.

Wojny na dużą skalę na urządzeniach mobilnych

ROME: Total War zachowuje większość ogólnej mechaniki rozgrywki w oryginalnej wersji na PC. Gracze walczą z rywalizującymi imperiami, aby zdominować pradawny świat. Walka jest nadal prowadzona w czasie rzeczywistym , a kampanie turowe są bardzo wciągające, ponieważ prezentują 19 unikalnych frakcji. Gracze mogą wybrać frakcję rzymską (Dom Julii, Scipii lub Brutii), Kartagińczyków, Egipcjan, Brytyjczyków, Galów, Niemców, Macedończyków, Królestwo Pontu i Seleucydów. Granie jak każda frakcja rzymska polega na jednoczeniu lub przeciwstawianiu się rywalizującym domom podczas podboju świata. Granie jako frakcje nie-rzymskie oznacza po prostu dominację nad światem. Kampanie znajdują się w historycznych miejscach Bliskiego Wschodu, Europy i Afryki Północnej. W porównaniu z oryginalną grą strategiczną ten port mobilny wykorzystuje funkcję ekranu dotykowego, która jest bardzo wygodna w porównaniu do nawigacji za pomocą kursora myszy. Obejmuje również marker zasięgu do szacowania trajektorii dla jednostek dystansowych. Gracze mogą spodziewać się ogromnych bitew, ponieważ widzą bardzo duże potyczki na polu bitwy. Będą tysiące żołnierzy walczących po stronie gracza przeciwko wrogiej armii. Niektóre z dostępnych jednostek do gry to legioniści, włócznicy, łucznicy, kawaleria, rydwany, a nawet egzotyczne słonie wojenne. Każda jednostka jest historycznie przedstawiana dla dokładności. Ta gra strategiczna podkreśla cechy Total War: utrzymanie potęgi i statusu frakcji na mapie kampanii. Gracze muszą zrównoważyć własną gospodarkę, cywilizację i religię swojego imperium. Muszą podtrzymywać swoje imperium, utrzymując dominację i utrzymując generałów jak najlepiej.

Wojna w kieszeni

ROME: Total War to dobre wprowadzenie do gry Total War dla nowych graczy. Port mobilny jest optymalny dla urządzeń mobilnych za pomocą ekranu dotykowego. Wszystko, co niezbędne od pierwotnej wersji na PC, zostało zachowane dla przyjemności każdego.

ROME: Total War

Download

ROME: Total War 1.0

Opinie użytkowników o ROME: Total War

Sponsorowany×