Resurrect Pages

Resurrect Pages 2.0.5

Strony internetowej życie po życiu

Zalety

  • Doskonała integracja z Firefox
  • Dostęp do wielu serwisów archiwizujących strony internetowe
  • Praktyczny interfejs

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Resurrect Pages to dodatek do przeglądarki Firefox umożliwiający wywoływanie internetowych duchów. Pozwala obejrzeć strony, które już nie istnieją.

Często surfując w Internecie napotykamy komunikat o nieistniejącej stronie. Witryna jest już nierozwijana lub tymczasowo nieaktywna. Może się również zdarzyć, że strona zmieniła zawartość, choć być może to właśnie poprzednia jej treść była dla nas cenna. Zamiast usiąść i płakać lepiej zastosować dodatek Resurrect Pages.

Resurrect Pages zmienia typowy komunikat o nieznalezionej stronie dodając do niego kilka opcji. Można za ich pośrednictwem sprawdzić czy istnieje kopia danej witryny w specjalistycznych serwisach, takich jak pamięć podręczna Google, Internet Archive lub CoralCDN. Serwisy te pozwalają obejrzeć starsze zarówno jak i najnowsze kopie witryny.

Oczywiście Resurrect Pages nie czyni cudów. Nie wyświetli kopii jeśli nie została ona wykonana przez wspomniane serwisy. Wszystko zależy od popularności jaką witryna cieszyła się w Internecie.

Resurrect Pages to wygodny dodatek, który pozwala obejrzeć kopie wcześniejszych wersji stron internetowych. Jest również użyteczny jeśli strona przestała istnieć.

Resurrect Pages

Download

Resurrect Pages 2.0.5

Opinie użytkowników o Resurrect Pages

Sponsorowany×