Plants vs. Zombies 2

Plants vs. Zombies 2 4.2.1

Czas na podróż w czasie. Oczywiście z Zombie

Plants vs. Zombies 2 to sequel niezwykle popularnej gry strategicznej Zombie w roli głównej. Czas po raz kolejny stawić czoło nacierającym umarlakom!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Różne światy i poziomy
  • Proste zasady gry
  • Zabawne power-upu
  • Wiele wyzwań
  • Dużo humoru
  • Mini-gry

Wady

  • Brak radykalnych zmian

Doskonały
9

Plants vs. Zombies 2 to sequel niezwykle popularnej gry strategicznej Zombie w roli głównej. Czas po raz kolejny stawić czoło nacierającym umarlakom!

Zielona broń przeciw Zombie

Naszym celem w Plants vs. Zombies 2 jest oczywiście pokonać Zombie przy wykorzystaniu roślin ogrodowych. Gra rozgrywana jest w różnych miejscach, na przestrzeni wieków. W Plants vs Zombies 2 mamy do dyspozycji trzy zupełnie odmienne światy – Starożytny Egipt, Statek Piracki oraz Big Bad Butte (świat w klimacie Dzikiego Zachodu). Dzięki temu gra Plants vs. Zombies 2 jest naprawdę różnorodna. To powiew świeżości względem pierwszej odsłony gry.

W grze mamy do dyspozycji kilka poziomów za darmo. Kolejne możemy dokupić w aplikacji. Na każdym z etapów osiągamy cele, za które otrzymujemy gwiazdki. Są one niezbędne do odblokowania kolejnych światów.
\n

Rozgrywka w grze Plants vs. Zombies 2 jest bardzo podobny to tego z poprzedniej wersji gry. Mamy do dyspozycji różne rodzaje roślin. Musimy wykorzystać ich możliwości, aby zapobiec inwazji Zombie na nasz dom. Na przykład Słoneczniki zapewniają słońce - a słońce pomaga rosnąć innym roślinom.

Jeśli grałeś w pierwszą część gry, to z łatwością rozpoznasz większość dostępnych roślin. Mamy tutaj strzelający groch, eksplodujące ziemniaki czy miotającą kapustę. W Plants vs. Zombies 2 znalazło się też kilka nowych gatunków. To chociażby sałata lodowa, pozwalająca zamrażać naszych przeciwników.

W Plants vs. Zombies 2 nie zabrakło też innych dodatków. Mają one nam pomóc zwalczyć zombie. Przede wszystkim jest to pokarm niezbędny dla rozwoju naszych roślin w kilka sekund. Dzięki temu nasz groch będzie niczym karabin maszynowy, kapusty staną się bombami, a słoneczniki zaoferują jeszcze więcej światła niż do tej pory. Ulepszenia te są dostępne dzięki bonusom w grze lub po przez zakup monet.

Kolejnym udogodnieniem w Plants vs. Zombies 2 są tzw. power-upy. Dzięki nim jesteśmy w stanie z łatwością pokonać naszych rywali. Na przykład wykorzystując elektrowstrząsy. To bardzo zabawny dodatek do Plants vs. Zombies 2. Jednak użycie power-upa kosztować nas będzie dużo monet. Czasem lepiej sięgnąć po tradycyjne metody.

Największym plusem Plants vs. Zombies 2 są specyficzne Zombie dla każdego ze światów. Mamy więc Zombie-mumie czy Zombie-piratów. Te żywe umarlaki zachowują się różnorodnie. W trakcie gry uczymy się, jak sobie radzić z każdym z nich.

Wciągający świat żywych trupów

Każdy, kto grał w Plants vs Zombies nie będzie mieć problemów z Plants vs. Zombies 2. W grze jest dostępny jednak tutorial, który przeprowadzi nas przez wszystkie meandry rozgrywki. Można go oczywiście pominąć.

Nowe elementy w Plants vs. Zombies 2, takie jak żywność czy power-upy wprowadzane są za pomocą interaktywnego samouczka. Dzięki temu łatwo dowiemy się, jak ich używać. W przypadku power-upów świetnie sprawują się gesty. Możemy dotykać zombie, aby je zgnieść, rozerwać je na strzępy czy użyć energii elektrycznej. Jest zabawnie!

Grafika na poziomie

Plants vs. Zombies 2 wygląda na znacznie bardziej dopracowany graficznie tytuł, niż pierwsza odsłona gry. Zombie, rośliny i animacje zyskały nowy blask. Oczywiście wszystko wciąż w dobrym, komicznym klimacie. Należy zwrócić szczególną uwagę na wygląd zombie. Nie zabrakło dialogów i innych zabawnych elementów.

Także ścieżka dźwiękowa w Plants vs. Zombies 2 uległa znacznej poprawie. To wciąż klasyczny motyw, ale z wykorzystaniem orkiestry. Dodatkowo posiada różne odmiany w zależności od świata, w którym aktualnie gramy.

Nie ma rewolucji, jest rozrywka

Gra nie doczekała się radykalnych zmian względem pierwszej części. Druga odsłona jest jednak znacznie bardziej dopracowana. Także kolejne poziomy są zróżnicowane i ciekawsze niż w pierwotnej wersji. To naprawdę świetny tytuł na Android.

Uwagi

Klikając na Download zostaniesz przekierowany do iTunes w tych krajach. Wymagane jest założenie konta.

Plants vs. Zombies 2

Download

Plants vs. Zombies 2 4.2.1

Opinie użytkowników o Plants vs. Zombies 2

Sponsorowany×