Photo Grid

Photo Grid Collage Maker 5.185

Rozpoznaj w sobie duszę artysty i stwórz świetne zdjęcia bez żadnego wysiłku

Kiedy Photo Grid rozpoczynało swoje działanie, było jedynie podręczną aplikacją do tworzenia kolaży z twoich ulubionych zdjęć. Obecnie zawiera w sobie dużo użytecznych funkcji oraz opcji, które pomogą ci stworzyć, upiększyć oraz wyróżnić swoje zdjęcie (bądź wideo) w niedługim czasie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo funkcji
  • Łatwy i intuicyjny interfejs
  • Pozwala na edycję zdjęć oraz tworzenie filmów

Wady

  • Nachalne reklamy

Doskonały
9

Kiedy Photo Grid rozpoczynało swoje działanie, było jedynie podręczną aplikacją do tworzenia kolaży z twoich ulubionych zdjęć. Obecnie zawiera w sobie dużo użytecznych funkcji oraz opcji, które pomogą ci stworzyć, upiększyć oraz wyróżnić swoje zdjęcie (bądź wideo) w niedługim czasie.

Twórz kolaże i wiele innych rzeczy

Photo Grid oferuje dwie główne opcje: tworzenie kolażu na bazie maksymalnie 15 zdjęć (w układzie kratki) albo tworzenie zdjęć w stylu albumu z wycinkami, składającego się z maksymalnie 9 zdjęć.

W opcjach kolażu znajdziesz szeroki zakres edycji dla pojedynczego zdjęcia oraz wszystkich na raz. Możesz też dodać różnego rodzaju tła, filtry, ramki, narysować jakiś kształt lub dodać naklejkę oraz tekst. Photo Grid zawiera też numery szablonów, aby pomóc ci stworzyć bardziej twórcze kolaże.

Kiedy skończysz tworzyć swój kolaż, możesz się nim podzielić w większości najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Możesz także zapisać go w formacie JPG lub PNG w wybranej rozdzielczości na swoim telefonie lub przesłać go do Dropboxa.

Proces tworzenia albumu z wycinkami jest podobnym do tego, w którym możesz edytować pojedyncze zdjęcie lub spróbować zmienić je w całości. Układ takiego dzieła możesz zmienić poprzez szybkie potrząśnięcie swoim telefonem.

Jednak możliwości Photo Grid się na tym nie kończą. Możesz też stworzyć film lub taśmę filmową ze swoimi ulubionymi zdjęciami. W tle dodasz muzykę, określisz czas trwania oraz granice filmu, jak również wybierzesz przejścia pomiędzy poszczególnymi zdjęciami.

Photo Grid pozwala również robić zdjęcia i edytować je bezpośrednio w aplikacji. Nie znajdziesz może zbyt wielu opcji, tak jak w innych aplikacjach do edycji zdjęć, ale mimo to są one całkiem użyteczne. Jeśli szukasz dodatkowej inspiracji, możesz zobaczyć za pomocą funkcji Explore, jakie zdjęcia wrzucają inne osoby.

Proste, ale bardzo efektywne narzędzie

Największym pięknem Photo Grid jest jego prostota użycia. Interfejs użytkownika jest mocno intuicyjny i świetnie zaprojektowany tak, iż nie wymaga żadnych dodatkowych wyjaśnień. Dlatego nieważne, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, i tak zakochasz się w Photo Gridzie. Jedną z najlepszych cech tego programu jest możliwość tworzenia wideo z uwagi na możliwość jego wykonania za pomocą dosłownie jednego kroku.

Funkcje edycji w Photo Gridzie nie są tak wszechstronne jak w innych aplikacjach, ale są proste i szybkie w obsłudze. Dodatkowo znajdziesz też samouczek, który pomoże ci przejść przez ten proces.

Zatem w jednej aplikacji możesz nie tylko w prosty sposób tworzyć kolaże czy albumy z wycinkami, ale też tworzyć z nich świetnie wyglądające filmy.

Jedynym minusem jest umieszczenie reklam w opcjach menu, co jest dość uciążliwe i denerwujące.

Dzieło sztuki

Photo Grid oferuje nie tylko przekształcanie zwykłych zdjęć w świetnie wyglądające kolaże czy albumy, ale także pozwala na stworzenie filmów wideo. Mimo że oferuje tylko podstawowe funkcje, są one użyteczne, a dodatkowo masz możliwość wykonania zdjęć bezpośrednio z aplikacji. Zważywszy prostotę użycia Photo Grid to świetna aplikacja dla zwykłych użytkowników, którzy chcą wykonać zaawansowaną obróbkę zdjęć bez spędzania wielu godzin nad nauką obsługi skomplikowanego narzędzia. Podsumowując, jest to aplikacja z kategorii obowiązkowych dla tych, którzy chcą ulepszyć swoje zdjęcia dodatkowymi efektami.

Photo Grid

Download

Photo Grid Collage Maker 5.185

Opinie użytkowników o Photo Grid

Sponsorowany×