Phhhoto

Phhhoto 1.5.4

Heeello Phhhoto

Phhhoto to wizualna sieć społecznościowa, która umożliwia publikowanie i udostępnianie klipów, które odbijają się od początku do końca. To prosty efekt, ale możesz stworzyć wspaniałe efekty i wkrótce stałem się inspiracją.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Miły chwyt prowadzi do świetnych wyników
  • Łatwy w użyciu, prosty układ

Wady

  • Ograniczone filtry i opcje
  • Społeczność czuje się mała

Dobry
7

Phhhoto to wizualna sieć społecznościowa, która umożliwia publikowanie i udostępnianie klipów, które odbijają się od początku do końca. To prosty efekt, ale możesz stworzyć wspaniałe efekty i wkrótce stałem się inspiracją.

Ograniczone opcje

Przy tak wielu sieciach społecznościowych ze zdjęciami i filmami na rynku może być trudno wybrać jedną, jeśli dopiero zaczynasz. Czy chcesz dołączyć do niekończącego się potoku użytkowników, którzy istnieją w takich usługach jak Instagram lub chcesz znaleźć mniejszą usługę z zabawnym chwytem . Jeśli druga z tych opcji brzmi bardziej zachęcająco, to Phhhoto może być dobrym rozwiązaniem.

Skręt Phhhoto ma taki format, że tworzy krótkie klipy wideo o długości około jednej sekundy , które następnie odbijają się od pierwszej do ostatniej klatki. Tak więc, zamiast pętli, widzimy materiał, który biegnie do przodu, do tyłu i do przodu - tak jak uwięziony w niekończącej się grze w Ponga.

Mała społeczność

Oferuje (bardzo) ograniczony wybór filtrów i ramek, ale dodaje coś do końcowego klipu. W szczególności regularnie stosowałem czarno-biały efekt ziarna filmowego . To było dla mnie dobre, ponieważ powtarzalność natury klipu w połączeniu z niską liczbą użytych klatek sprawiała, że ​​wyniki wyglądały jak stare / artystyczne filmy.

Aspekty społeczne są dość proste, ale możesz łatwo wyszukiwać innych użytkowników i patrzeć na kontakty z telefonu i mediów społecznościowych, aby dodawać znajomych . Aby pokazać swoją opinię na temat kreacji innych ludzi, są przyciski podobne i udostepniajace - choć wchodzenie do społeczności było dość jałowe.

Kreatywność poprzez ograniczenie

Bardzo podobają mi się moje czasy z Phhhoto - i odkryłem, że owoce moich prac fotograficznych są zaskakująco skuteczne ( zobacz moje ulubione tutaj ). Kontynuując korzystanie z niego w przyszłości , mogę tylko mieć nadzieję, że jego społeczność będzie bardziej zaangażowana , ponieważ ograniczenia formatu prowadzą do pewnych twórczych rezultatów .

Jeśli jednak bardziej interesują Cię aspekty społeczne lub prywatna wolność twórcza, dostępne są lepsze opcje .

Opinie użytkowników o Phhhoto

Sponsorowany×