Doskonały
9

PGP Desktop zapewnia szyfrowanie potężnym algorytmem PGP (Pretty Good Privacy) w Twoim komputerze. Szyfrowanie to jest na tyle skuteczne, że rząd USA zabraniał jego sprzedaży za granicą jako broni.

Na szczęście programiści z ruchu Open Source przy pomocy kruczków prawnych omijali zakaz, wysyłając kod PGP w formie wydrukowanych książek. Władze zrezygnowały z nieskutecznych zakazów i obywatele mają teraz możliwość poufnej, bezpiecznej komunikacji.

PGP Desktop to profesjonalne rozwiązanie wykorzystujące szyfrowanie PGP do plików i partycji Windows, poczty e-mail oraz komunikacji przez komunikator AOL. Zestaw zawiera sześć narzędzi o różnym przeznaczeniu.

PGP NetShare zapewnia bezpieczeństwo wymiany plików w sieci. PGP Messaging odpowiada za podpisywanie, szyfrowanie i odszyfrowywanie wiadomości. PGP Zip zajmuje się szyfrowaniem skompresowanych archiwów. PGP Whole Disk pozwala zabezpieczyć szyfrem całą zawartość dysków lub pamięci USB. Dodatkowo PGP Shredder daje możliwość bezpiecznego, pełnego i nieodwracalnego usunięcia plików z dysku.

Dostęp do wszystkich funkcji PGP Desktop jest wygodny i możliwy zarówno z menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszki, z zasobnika systemowego, oraz z pełnego interfejsu aplikacji. Zaletą PGP Desktop jest automatyczne generowanie, publikowanie i wyszukiwanie kluczy. Dzięki temu nawet początkujący użytkownicy mogą korzystać z zabezpieczeń oferowanych przez PGP Desktop.

PGP Desktop zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Szyfrowanie jest bardzo silne, a obsługa dużo łatwiejsza niż w niekomercyjnych rozwiązaniach opartych na PGP.

PGP Desktop

Download

PGP Desktop 10.1.1

Opinie użytkowników o PGP Desktop

Sponsorowany×