Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus Pro 2016

Antywirusowe kung-fu działa

Zalety

  • Bardzo szybki i skuteczny
  • Nie przeszkadza niepotrzebnymi komunikatami
  • Praktycznie bezobsługowy
  • Lekki

Wady

  • Zbyt skomplikowana zaawansowana konfiguracja
  • Czasochłonny proces instalacji

Doskonały
9

Panda Antivirus to skuteczny system ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem. Program oferuje skanowanie oraz ochronę w czasie rzeczywistym. Jeśli poszukujesz skutecznego antywirusa, pobierz Panda Antyvirus Pro.

Program ma bardzo przyjazny interfejs, po instalacji sam dba o aktualizacje i pierwsze skanowanie komputera. Panda Antivirus rezyduje w pasku zadań i stamtąd informuje o ewentualnych zagrożeniach.

Skanowaniem na żądanie można objąć cały komputer, wybrane dyski lub foldery, oraz dowolny plik. Program jest zintegrowany z interfejsem Windows, można wywołać skanowanie z menu kontekstowego. Panda Antivirus potrafi tez sprawdzić, czy zabezpieczenia komputera są aktualne i kompletne.

Bardzo pozytywnie zaskakuje poziom ochrony rezydentnej Panda Antivirus. Program w locie przechwytuje i usuwa zakażone pliki pobierane z Internetu. Jeśli jakimś podstępem uda nam się pobrać zainfekowany plik na dysk, jego uruchomienie również zostanie zablokowane. Jeśli mimo to zmusimy komputer do uruchomienia zainfekowanego pliku - to sytuacja raczej niemożliwa poza naszym laboratorium - Panda Antivirus zablokuje jego działanie i zażąda ponownego uruchomienia Windows w celu usunięcia złośliwego programu z pamięci komputera.

Ten szybko reagujący i skuteczny mechanizm ochronny nie stanowi na szczęście obciążenia dla naszej maszyny. Program zużywa bardzo mało zasobów i w normalnych warunkach błyskawicznie i bez zbędnego zawracania głowy użytkownikowi likwiduje potencjalne zagrożenia.

Dla osób stale podłączonych do Internetu stworzono za to darmowy program Panda Cloud Antivirus.

Panda Antivirus to bardzo efektywny program antywirusowy. Połączenie szybkości i skuteczności działania z niewielkim obciążeniem systemu sprawia, że możemy polecić ten program.

Opinie użytkowników o Panda Antivirus Pro

Sponsorowany×