Doskonały
9

Nk.pl to oficjalny klient portalu Nasza Klasa (od jakiegoś czasu funkcjonującego pod nazwą NK.pl) na telefony z systemem Android. Aplikacja jest bardzo dobrze wykonana i posiada najważniejsze funkcjonalności portalu NK.pl. Dla fanów i aktywnych uczestników tej społeczności jest to pozycja wręcz niezbędna.

Nk.pl na Android umożliwia wysłanie oraz sprawdzanie poczty z portalu, przeglądanie powiadomień oraz wpisów. Można też zarządzać listą znajomych oraz galerią. Jeśli masz aktywną opcję podglądu osób, które odwiedzały Twój profil, możesz je zobaczyć także za pomocą aplikacji. Z poziomu Nk.pl na Android można także przeglądać lub wysyłać zaproszenia, oglądać swój profil i w bardzo prosty sposób dodać zdjęcie.

Nk.pl na Android oferuje wszystko to, czego można wymagać od oficjalnej aplikacji. Wykonana jest w sposób bardzo estetyczny, a jedyną wadą aplikacji jest awaryjność. Nk.pl na Android to solidna i bardzo potrzebna aplikacja, która pozwala być na bieżąco ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Nk.pl na Android

Download

Nk.pl na Android 2.0.7

Opinie użytkowników o Nk.pl na Android

Sponsorowany×