My City : Office

My City : Office dla Android

Spojrzenie na dorosłość

My City: Office to gra symulacyjna opracowana przez My Town Games Ltd. Symulacyjna gra edukacyjna uczy dzieci pojęcia pracy biurowej. Pokazuje różne rodzaje kariery, w których można grać.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Odgrywanie ról w karierze dla dorosłych
  • 4 typy zadań do grania
  • Funkcja Multi-Touch
  • Możliwość połączenia z innymi grami My City

Wady

  • Zbyt uproszczona interpretacja życia biurowego
  • Brakuje treści konkurencyjnych
  • Tylko 4 rodzaje kariery
  • Może mieć trudności z połączeniem z innymi grami w My City

Dobry
7

My City: Office to gra symulacyjna opracowana przez My Town Games Ltd. Symulacyjna gra edukacyjna uczy dzieci pojęcia pracy biurowej. Pokazuje różne rodzaje kariery, w których można grać.

Od Dollhouses do Digital Towns

My Town Games Ltd to firma zajmująca się tworzeniem gier, która tworzy otwarte gry, które zachęcają do wyobraźni, odkrywania, uczenia się, włączania i nawiązywania nowych znajomości z innymi dziećmi. Większość ich gier nie jest zbyt konkurencyjna w zamian za swobodne doświadczenie, które wspiera kreatywność w bezpiecznym środowisku.

Dorośli w pracy

Moje miasto: Biuro pozwala dzieciom odkrywać życie dorosłego pracującego w różnego rodzaju biurach. Młodzi gracze mogą tworzyć własne przygody, grając jako szef lub pracownik. Istnieją 4 kariery zawodowe do grania. Mogą wybrać przestrzeń biurową, siłownię, stację telewizyjną lub Diner. Codzienna rutyna rozpoczyna się w domu szefa poprzez przebieranie się. Niektóre działania wewnątrz biura organizują spotkania, nagradzając ciężko pracujących pracowników, a nawet organizując przyjęcie biurowe. Praca na siłowni obejmuje monitorowanie rutynowych ćwiczeń klientów. Stacja telewizyjna pozwala graczom wyszukiwać talenty w programach talk show, castingach i pokazach talentów. W restauracji Diner podawane są dania typu fast food w szczycie pory obiadowej. Istnieją również dodatkowe zajęcia poza pracą, takie jak kąpanie się, jedzenie obiadu i oglądanie filmów. Gracze mogą cieszyć się relaksacją po pracy.

Więcej interaktywnych funkcji

Ta gra symulacyjna jest wyposażona w funkcję wielodotyku, w której wszyscy trzymający urządzenia przenośne mogą grać razem. Nowe postacie stworzone w tej grze można także łączyć z innymi seriami gier My Town Games. Wszelkie ubrania lub przedmioty mogą być używane w innych aplikacjach My Town Game, tak jakby były częścią dużej pojedynczej gry. Gracze mogą odkryć ukryte niespodzianki i prezenty w grze. Mogą zmienić cykl dnia i nocy gry, aby uzyskać różne doświadczenia.

Roleplaying jako produktywni dorośli

My City: Office uczy dzieci prostych umiejętności pracy w biurze, a także pracuje w restauracji, siłowni lub stacji telewizyjnej. Dzieci mogą wykorzystać swoją kreatywność w podejmowaniu decyzji, jednocześnie mając pojęcie o tym, jak dorośli pracują w prawdziwym życiu.

My City : Office

Download

My City : Office 1-0-289

Opinie użytkowników o My City : Office

Sponsorowany×