Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird 24.2.0

Klient poczty e-mail od producentów przeglądarki Firefox!

Zalety

  • Bogate możliwości personalizacji
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa

Wady

  • Problemy z obsługą etykiet przy połączeniach z kontami przez IMAP

Bardzo dobry
8

Mozilla Thunderbird 16 to bardzo dobry klient poczty e-mail całkiem za darmo. Program jest doskonałym uzupełnieniem przeglądarki internetowej Mozilla Firefox.

Jeśli szukasz starszej wersji programu zobacz kolumnę po prawej stronie od tej recenzji. Znajdziesz tam moduł Poprzednie wersje Mozilla Thunderbird.

Mozilla Thunderbird na Mac jest programem bardzo prostym w użyciu, można go też prawie dowolnie dostosowywać dzięki małym programom - wtyczkom. Thunderbird na Mac umożliwia czytanie poczty e-mail, kanałów wiadomości RSS, integruje się też z Pocztą GMail. Niestety występują problemy z obsługą etykiet w przypadku łączenia się za pomocą protokołu IMAP.

Mozilla Thunderbird zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Ma skuteczny filtr przeciwko spamowi oraz ochronę przed phishingiem, czyli podszywaniem się oszustów pod strony banków i innych firm w celu wyłudzenia naszych danych. Dodatkowo program automatycznie pobiera aktualizacje zapewniając, że mamy zawsze jego najnowszą, pozbawioną błędów wersję.

Mozilla Thunderbird to świetny klient pocztowy. Jeśli nie lubisz korzystać ze swojej poczty przez interfejs WWW, to program dla Ciebie.

Mozilla Thunderbird

Download

Mozilla Thunderbird 24.2.0

Opinie użytkowników o Mozilla Thunderbird

Sponsorowany×