MAPS.ME

MAPS.ME Offline Maps 6.0.3

Mapy w trybie offline dla wymagających turystów

MAPS.ME (znana również jako Maps With Me) to doskonała aplikacja, która pozwala na zapisanie dowolnych map w trybie offline. Jest to świetna propozycja dla osób często podróżujących.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Mapy offline z całego świata
  • Pinch-to-zoom daje niezwykłą płynność
  • Odnajduje ciekawostki
  • Można zapisywać zakładki
  • Idealna dla podróżujących

Wady

  • Nie można tworzyć własnych tras
  • Kilka skomplikowanych funkcji

Bardzo dobry
8

MAPS.ME (znana również jako Maps With Me) to doskonała aplikacja, która pozwala na zapisanie dowolnych map w trybie offline. Jest to świetna propozycja dla osób często podróżujących.

Cały świat w twoich rękach... offline!

Nie zawsze mamy dostęp do Internetu na swoich urządzeniach mobilnych, zwłaszcza gdy jesteśmy w podróży za granicą. Jednak w nowym miejscu zawsze przyda się nam dobra mapa, bez której można się zwyczajnie zgubić.

MAPS.ME to aplikacja, która przychodzi nam na ratunek, dzięki czemu możemy mieć dowolną mapę na swoim urządzeniu i to bez potrzeby połączenia z Internetem.

Aplikacja pozwala na odnalezienie się na mapie z wykorzystaniem systemu GPS. Jest to idealna funkcja, aby odkryć wszystkie ciekawostki, które znajdują się wokół nas. MAPS.ME Można wykorzystać również w celu znalezienia restauracji, sklepów, supermarketów, atrakcji turystycznych, hoteli, banków, aptek, parkingów, stacji benzynowych i wielu innych interesujących obiektów.

MAPS.ME pozwala na tworzenie zakładek. Wystarczy nacisnąć dowolny punkt na mapie i ustawić go jako zakładkę. Jest to dobra opcja na zapamiętanie ciekawego miejsca czy ulubionej knajpki.

MAPS.ME umożliwia również poznanie odległości pomiędzy naszą pozycją a dowolnie wybranym innym miejscem na mapie. Jedyną wadą aplikacji jest niezdolność do tworzenia osobistych tras.

Aplikacja daje także możliwość podzielenia się swoją lokalizacją za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wybranego portalu społecznościowego (w tych wypadkach potrzebne jest jednak połączenie z Internetem!).

Wyjątkowa płynność

MAPS.ME pracuje idealnie przy wszelkich zaleceniach producenta. Oferuje kilka specjalnych funkcji, a wszystkie mapy są czytelne i łatwe do zrozumienia (oparte na OpenStreetMap). Opcja pinch-to-zoom jest niezwykle responsywna i dobrze się jej używa.

Niezastąpiona dla podróżujących (nieposiadających Internetu)

MAPS.ME to piękna i użyteczna aplikacja. Wszystkie mapy świata w jednym miejscu pozwalają na wyszukanie dowolnej ciekawostki w jednej chwili bez konieczności połączenia z Internetem, co w obcym kraju nie jest tanie.

Łatwość obsługi i idealna płynność pozwalają uznać MAPS.ME jako luksusową alternatywę dla Map Google. Po prostu must-have dla każdego, kto podróżuje za granicę.

MAPS.ME

Download

MAPS.ME Offline Maps 6.0.3

Opinie użytkowników o MAPS.ME

Sponsorowany×