Lucky Patcher

Lucky Patcher 1.1

Poprawianie aplikacji na urządzeniach

Lucky Patcher to darmowa aplikacja i narzędzie do zarządzania zawartością każdej aplikacji. Pozwala modyfikować aplikacje i gry, zmieniać uprawnienia aplikacji, blokować niechciane reklamy i wiele więcej.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zmodyfikuj aplikacje
  • Zarządzaj uprawnieniami aplikacji
  • Blokuj denerwujące aplikacje
  • Uzyskaj ukryte funkcje aplikacji za darmo

Wady

  • Ograniczona liczba aplikacji lub gier do modyfikacji
  • Może być niesprawiedliwe dla pierwotnych twórców aplikacji
  • Najpierw wymaga dostępu do roota na urządzeniach

Dobry
7

Lucky Patcher to darmowa aplikacja i narzędzie do zarządzania zawartością każdej aplikacji. Pozwala modyfikować aplikacje i gry, zmieniać uprawnienia aplikacji, blokować niechciane reklamy i wiele więcej.

Udzielanie dostępu do ukrytych funkcji

Lucky Patcher pozwala darmowym użytkownikom na odblokowanie ekskluzywnych funkcji w niektórych aplikacjach, które trzymane są za zaporą. Istnieje kilka aplikacji online, które wymagają płatności dla użytkowników, ale ta aplikacja może ominąć to ograniczenie. Ta aplikacja umożliwia użytkownikom maksymalne wykorzystanie pełnej funkcjonalności aplikacji.

Poprawianie stanu aplikacji

Użytkownicy muszą najpierw przyznać uprawnienia roota na swoich urządzeniach przed użyciem Lucky Patcher. Ta aplikacja ma wiele funkcjonalności dostępnych dla każdego wystąpienia. Reklamy z aplikacji i gier można usuwać lub blokować. Weryfikacja zakupu w aplikacji może również blokować dostęp do aplikacji i gier premium. Jego narzędzie pozwala użytkownikom modyfikować gry, a także zdobywać darmowe monety w grze. Aplikacje wymagające uprawnień dostępu do urządzeń są często wątpliwe, a Lucky Patcher usuwa podejrzanie wyglądające uprawnienia pochodzące z aplikacji lub gier. Weryfikacja licencji jest również możliwa do usunięcia za pomocą Lucky Patchera. Zapisz kopię zapasową aplikacji i gier przed i po ich aktualizacjach lub poprawkach. Użytkownicy mogą również tworzyć zmodyfikowane pliki APK w tej aplikacji. Jeśli użytkownicy będą pobierać aplikacje lub gry, łatwe w użyciu funkcje aplikacji informują, czy mają reklamy Google, czy też mają niestandardową poprawkę dostępną, jeśli użytkownicy chcą je zmodyfikować. Jeśli użytkownicy potrzebowali dodatkowej pomocy w korzystaniu z tej aplikacji, Lucky Patcher ma oficjalne fora, służące jako własna społeczność. Mogą zadawać pytania na forach, zbierać informacje dotyczące aplikacji i żądać nowych funkcji.


Odblokowywanie potencjału aplikacji

Istnieją pewne funkcje, które twórcy aplikacji nie ujawniają swoim użytkownikom i ukrywają się za zaporą. Lucky Patcher to narzędzie, dzięki któremu można maksymalnie wykorzystać dostępne aplikacje.

Lucky Patcher

Download

Lucky Patcher 1.1

Opinie użytkowników o Lucky Patcher

Sponsorowany×