Kindle

Kindle para iPhone 4.6

Czytaj ebooki z Amazon na iPhone lub iPad

Zalety

  • Synchronizacja między różnymi aplikacjami Kindle
  • Wolność wyboru gdzie nam wygodniej czytać
  • Ogromne zasoby sklepu Amazon
  • Możemy wgrać własne treści wysyłając je mailem na nasze konto Amazon

Wady

  • Brak możliwości zmiany kroju czcionki

Bardzo dobry
8

Kindle to aplikacja pozwalająca czytać ebooki zakupione w sklepie internetowym Amazon. Nie musimy kupować specjalnego czytnika ebooków, aby cieszyć się możliwością czytania elektronicznych książek na iPhone, iPod Touch lub iPad .

Nazwa Kindle kojarzy się przede wszystkim z fizycznym urządzeniem - czytnikiem ebooków i prasy. Amazon, któremu zależy na jak największej sprzedaży e-książek, chce maksymalnie uprościć ich konsumpcję. Z tego powodu Kindle to nie tylko czytnik ebooków, ale również szereg aplikacji: Kindle na PC, Kindle na Mac, Kindle na Android, Kindle na BlackBerry i Kindle na Windows Phone 7.

Po otwarciu aplikacji Kindle i zalogowaniu się poprzez nasze konto w Amazon, w pierwszej kolejności powinniśmy zajrzeć do zakładki Archived Items, gdzie znajdują się zakupione przez nas książki. Klikając w okładki pobieramy je na iPhone/iPad.

Aplikacja Kindle umożliwia zmianę rozmiaru czcionki, zwiększenie lub zmniejszenie długości wersów, zmianę nasycenia podświetlenia ekranu oraz wybranie koloru tła. Może być ono klasycznie białe, czarne lub w kolorze sepii.

Największą zaletą programu Kindle jest synchronizacja zakładek, notatek i zaznaczeń tekstu oraz najdalszego miejsca w książce, do którego posunęliśmy się w naszej lekturze. W domu możemy czytać książkę na komputerze lub iPadzie, a znalazłszy chwilę czasu w komunikacji miejskiej lub w kolejce do dentysty, otwieramy Kindle w iPhone.

Jeśli kupujemy lub pobieramy darmowe książki w księgarni Amazon i lubimy mieć wybór urządzenia, na którym chcemy czytać, to Kindle będzie doskonałym rozwiązaniem. Dla innych osób program będzie raczej bezużyteczny.

Nowy wygląd aplikacji, od teraz na iPhone możemy przeglądać okładki w formie siatki, a nie tylko listy. Nowy podgląd wszystkich rzeczy, które mamy wgrane w chmurę Amazonu Dostosowanie do wyświetlacza Retina w nowym iPadzie Regulowane marginesy na iPadzie - trzy różne wielkości Usprawnione "zakreślanie" tekstu Ulepszona kontrola jasności ekranu X-Ray dla książek - znana z czytników Kindle funkcja prześwietlania książek z poszukiwaniu występujących w danej pozycji bohaterów Wielokolorowe "zakreślanie"

Zmiany

  • Nowy wygląd aplikacji, od teraz na iPhone możemy przeglądać okładki w formie siatki, a nie tylko listy. Nowy podgląd wszystkich rzeczy, które mamy wgrane w chmurę Amazonu Dostosowanie do wyświetlacza Retina w nowym iPadzie Regulowane marginesy na iPadzie - trzy różne wielkości Usprawnione "zakreślanie" tekstu Ulepszona kontrola jasności ekranu X-Ray dla książek - znana z czytników Kindle funkcja prześwietlania książek z poszukiwaniu występujących w danej pozycji bohaterów Wielokolorowe "zakreślanie"
Kindle

Download

Kindle para iPhone 4.6

Opinie użytkowników o Kindle

Sponsorowany×