Hola Unlimited Free VPN

Hola Unlimited Free VPN (Hola Better Internet) (Google Chrome) 1.11.973

Ciesz się za darmo amerykańskimi serialami z popularnych zagranicznych serwisów

Hola Unlimited Free VPN (wcześniej Hola Unblocker) to rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome. Pozwala on na dostęp do treści wideo wideo z innych krajów. Dzięki tej wtyczce ominiemy blokady regionalne, zyskamy dostęp do takich serwisów jak Hulu, Netfilx czy BBC iPlayer. W dodatku Hola Unlimited Free VPNpomaga chronić naszą prywatność w sieci.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Odblokowuje treści spoza Polski
 • Doskonały do oglądania Hulu, Netflixa czy BBC
 • Indywidualne skrypty dla dodatkowych regionów

Wady

 • Czasem filmy ładują się wolniej
 • Nie wszystkie regiony można odblokować
 • Niektóre serwery proxy nie działają poprawnie

Bardzo dobry
8

Hola Unlimited Free VPN (wcześniej Hola Unblocker) to rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome. Pozwala on na dostęp do treści wideo wideo z innych krajów. Dzięki tej wtyczce ominiemy blokady regionalne, zyskamy dostęp do takich serwisów jak Hulu, Netfilx czy BBC iPlayer. W dodatku Hola Unlimited Free VPNpomaga chronić naszą prywatność w sieci.

Oglądaj filmy i seriale z Hulu, Netflix i BBC

Hola Unlimited Free VPN to świetne rozwiązanie dla wszystkich mieszkających poza Stanami Zjednoczonymi Ameryki północnej, czy Wielką Brytanią. Dzięki tej wtyczce do przeglądarki internetowej będziemy mogli cieszyć się dostępem do takich usług wideo na życzenie jak Hulu i Netflix oraz będziemy mogli skorzystać z inteligentnego internetowego radia Pandora. Sprawdzimy także co w naszych ulubionych amerykańskich serialach piszczy, odwiedzając strony stacji CBS i Fox. Hola Unlimited Free VPNpozwoli nam również odwiedzać serwisy z Wielkiej Brytanii i innych krajów. Dzięki temu rozszerzeniu nie ominie nas kolejny odcinek Top Gear, ponieważ zyskamy dostęp do BBC iPlayer oraz iTV i Channel 4.

Podobnie jak inne wtyczki do przeglądarek Google Chrome także Hola Unlimited Free VPNjest niezwykle prosty w instalacji. Nie musimy nawet restartować przeglądarki, by zacząć z niego korzystać. Aplikacja Hola Unlimited Free VPNjest także prosta w użytkowaniu. Wszystkie opcje ukryte są pod logiem wtyczki, które znajdziemy w prawym górnym rogu naszej przeglądarki. Wystarczy jedno kliknięcie, by cieszyć się dostępem do potężnej bazy filmów i seriali z całego świata.

Unikalne rozwiązania w prostym narzędziu

To proste narzędzie jakim jest Hola Unlimited Free VPN posiada kilka unikalnych rozwiązań. W odróżnieniu od innych darmowych wtyczek, umożliwiających ominięcie blokady regionalne, Hola Unlimited Free VPN nie ogranicza się jedynie do USA i Wielkiej Brytanii. Aplikacja pozwala odblokować nie tylko serwisy w konkretnym kraju ale też poszczególne serwisy wideo. Jeśli w aplikacji nie ma odpowiedniej opcji, można ja w prosty sposób dodać, dzięki dostępnym skryptom. Hola Unlimited Free VPNposiada wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której w łatwy sposób odnajdziemy dodatkowe skrypty. Co prawda nie wszystkie skrypty działają sprawnie,,a niektóre przestają działać po jakimś czasie. To jednak spore udogodnienie, zwiększające możliwości Hola Better Internet.

Wygodny dostęp do świata filmów i seriali

Hola Unlimited Free VPN nie spowalnia znacząco przeglądania internetu i wczytywania się filmów. Generalnie prędkość zależy od naszego własnego łącza. Czasem mogą wystąpić drobne przestoje, nie są one jednak zbyt dokuczliwe. Dzięki Hola Unlimited Free VPNw dość wygodny sposób zyskamy dostęp do największych serwisów VOD na świecie. Problemy pojawiają, się gdy chcemy odblokować serwisy z mniej popularnych krajów. Niestety mimo, że lista wspieranych krajów jest naprawdę długa, to nie zawsze serwery proxy działają poprawnie. Może okazać się, że filmy z wybranego kraju nie będą się po prostu odtwarzały.

Świetne rozwiązanie dla fanów zagranicznych produkcji

Hola Unlimited Free VPN to świetne rozwiązanie dla osób dobrze znających język angielski i chcących cieszyć się dostępem do swoich ulubionych filmów i seriali z legalnych serwisów VOD. Aplikacja może się przydać osobom przebywającym poza krajem, by zyskać dostęp do Polskich serwisów, nie zawsze działa to jednak prawidłowo. Jeśli jednak cenimy sobie amerykańskie seriale i chcemy oglądać je w dniu premiery to Hola Unlimited Free VPNjest właśnie dla nas. To proste i wygodne rozwiązanie.

Hola Unlimited Free VPN

Download

Hola Unlimited Free VPN (Hola Better Internet) (Google Chrome) 1.11.973

Opinie użytkowników o Hola Unlimited Free VPN

 • Mocium

  według Mocium

  Macbook air.
  Na Firefoxa nie mogę pobrać nie wiem czemu ciągle pojawia się jakiś błąd ale na chrome działa Więcej

Sponsorowany×