Google Earth

Google Earth 7.1.2.2019

Interaktywny atlas świata i nie tylko

Zalety

  • Doskonała jakość obrazów
  • Świetne funkcje prezentacji danych
  • Ogromna ilość dostępnych informacji

Wady

  • Wodotryski 3D wymagają szybkiego połączenia z Internetem

Niezbędny
10

Google Earth to bezpłatny program, pozwalający przenieść się w dowolne miejsce na Ziemi (oraz Marsie), dzięki zdjęciom satelitarnym oraz szczegółowym mapom. Ten największy atlas świata oferuje niezwykłą edukacyjną przygodę. Google Earth sprawdza się jako kopalnia wiedzy i rozrywka na długie godziny.

Dzięki Google Earth możemy nie tylko zobaczyć każdy zakątek naszej planety. Program pozwala na przeglądanie nałożonych na wirtualne mapy informacji z setek źródeł. Google Earth umożliwia także na zwiedzanie Czerwonej Planety oraz zejście w głębiny oceanów.

Dzięki kolekcji historycznych zdjęć, w Google Earth możemy też obserwować przekształcenia jakim ulega nasza planeta. Żądni wrażeń użytkownicy mogą zaś obserwować Ziemię z pokładu samolotu symulowanego przez Google Earth. Program obsługuje warstwy, które mogą być tworzone przez użytkowników. Dzięki temu i opcji Widoku z Ulicy (Street View) oraz 3D view, możemy obejrzeć zdjęcia odległych zakątków świata i poczuć się jak byśmy tam byli. Google Earth można skutecznie wykorzystywać do nauki geografii.

Google Earth w wersji 6.0 Beta z 2010 roku wprowadza płynne przejścia między mapami, a Widokiem Ulicy. W widoku 3D pojawiły się trójwymiarowe drzewa. W tej chwili jest osiemdziesiąt milionów w największych miastach świata. Niestety wszystkie te graficzne bajery wymagają mocniejszych komputerów i szybszych łącz internetowych.

Google Earth

Download

Google Earth 7.1.2.2019

Opinie użytkowników o Google Earth

Sponsorowany×