FlashGot

FlashGot 1.5.4.1

Pobierz z przeglądarki Firefox, używając swojego ulubionego menedżera

Zalety

  • Zapisuje wiele linków za jednym razem
  • Poprawia sposób, w jaki Firefox obsługuje pobieranie

Wady

  • Wymaga częstych aktualizacji
  • Nie jest to najbardziej przyjazne dla użytkownika

Bardzo dobry
8

FlashGot to dodatek do Firefoksa, który pozwala dostosować prawie każdego menedżera pobierania do użytku z pobieraniem wsadowym Firefox .

FlashGot to darmowa przeglądarka Mozilla Firefox (i Thunderbird ) rozszerzenie przeznaczone dla osób, które pobierają dużo plików . Może obsłużyć dużą liczbę pobrań wsadowych za pomocą własnego menedżera pobierania. Ta prosta, ale potężna wtyczka może nawet obsługiwać pobieranie partii dla wielu anonimowych lub przekierowanych usług łącza pobierania, takich jak depositfiles.com, fileserve.com, filesonic.com, hotfile.com, megaupload.com, netload.in, rapidshare.com, przesyłanie. com, uploaded.to, ul.to, zshare.com.

FlashGot jest bardzo łatwy w użyciu i posiada wiele opcji dostosowywania, co oznacza, że ​​możesz go dostosować do własnych upodobań - możesz modyfikować wszystko, począwszy od tego, co się dzieje po kliknięciu linku do opcji wyświetlanych w menu FlashGot . Obsługuje również ogromną liczbę menedżerów pobierania , co oznacza, że ​​można nadal używać ulubionych, takich jak IDM i DAP .

Koniec z klikaniem wielu linków i "Zapisz jako" - FlashGot po prostu skanuje stronę w poszukiwaniu linków do pobrania, a następnie wybierasz te, których potrzebujesz.

Naprawiono regresję, niektóre błędy nie powiodły się w powiadomieniach o postępach (dziękuje Juan Manuel Velazque za zgłoszenie)

Zmiany

  • Naprawiono regresję, niektóre błędy nie powiodły się w powiadomieniach o postępach (dziękuje Juan Manuel Velazque za zgłoszenie)
FlashGot

Download

FlashGot 1.5.4.1

Opinie użytkowników o FlashGot

Sponsorowany×