Messenger

Messenger (Facebook Messenger)

Czat i wiadomości z Facebook na Twoim telefonie z Android

Facebook Messenger jest samodzielną aplikacją, która pozwala rozmawiać ze znajomymi z Facebooka oraz wysłać wiadomości SMS do wszystkich kontaktów w telefonie.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Możliwość czatowania w grupie
 • Wiadomości SMS w wątkach
 • Opcja geolokalizacji
 • Można wysyłać wiadomości głosowe

Wady

 • Obsługuje tylko kontakty z telefonu i Facebooka

Bardzo dobry
8

Facebook Messenger jest samodzielną aplikacją, która pozwala rozmawiać ze znajomymi z Facebooka oraz wysłać wiadomości SMS do wszystkich kontaktów w telefonie.

Rozmawiaj z każdym

Messenger pozwala na łączenie danych kontaktowych z Facebooka i naszego telefonu, przesyłanie wiadomości grupowych oraz udostępnianie informacji o lokalizacji.

Z racji tego, że Messenger koncentruje się na wysyłaniu wiadomości, aplikacja może sprawiać wrażenie dość ubogiej. Jednakże zakresem oferowanych funkcji nie odbiega ona zbytnio od konkurencji. Funkcjonalność wiadomości grupowych pozwala na przesyłanie informacji do wielu użytkowników na raz, a wszystkie wiadomości wyświetlane są w jednym oknie.

Po włączeniu opcji SMS, można używać aplikacji Messenger także do wysyłanie wiadomości do wszystkich kontaktów w telefonie, nawet do tych, które nie pochodzą z Facebooka. Dla rozróżnienia, wiadomości z Facebooka pojawiają się w niebieskich dymkach, a SMS w zielonych. Po zakończeniu rozmowy po prostu przesuń ikonę w dół i usuń powiadomienia z ekranu.

Możliwe jest tworzenie grup konwersacyjnych, do których można zaprosić więcej osób, co sprawdza się znakomicie, gdy chcemy poinformować naszych znajomych np. o jakimś wydarzeniu bez potrzeby dzielenia się tą informacją z całym Facebookiem, tworząc stronę wydarzenia na stronie. Takim grupom możesz nadawać własne nazwy

Messenger pozwala też przesyłać naklejki. Standardowo jest ich dostępnych dość dużo, a bardziej wymagający użytkownicy mogą dokupić dodatkowe naklejki w sklepie.

Prosta obsługa dzięki Chat Heads

Interfejs programu jest prosty w użyciu i wyglądem nawiązuje do aplikacji Facebook dla Androida. Facebook Messenger oferuje ciekawą funkcję Chat Heads. Dzięki niej, jeśli ktoś prześle Ci wiadomości, gdy korzystasz z innej aplikacji, to na ekranie pojawi się małe kółko ze zdjęciem tej osoby. Dotknij je, by móc z nią porozmawiać.

Wizualnie interfejs Messenger prezentuje się czysto i schludnie. Niebieskie ikony i zielone powiadomienia dobrze wyróżniają się na białym tle, ale nie odciągają uwagi od treści rozmowy.

Werdykt

Messenger pozwala na łatwe prowadzenie rozmów z przyjaciółmi - niezależnie od tego, czy używają Facebooka, czy nie.


Łatwiejszy sposób wysyłania wiadomości głosowych i dzielenia się multimediami Możliwość odtwarzania odebranych wideo bezpośrednio w aplikacji Możliwość wysyłania wideo Opcja szybkiego wysyłania zdjęć, bez opuszczania konwersacji Skróty do naklejek Poprawione wyszukiwanie Poprawione mniejsze błędy

W ostatniej wersji Messengera możesz dodawać tekst lub rysować na zdjęciach, które przesyłasz ze swojej galerii.

Zmiany

 • Łatwiejszy sposób wysyłania wiadomości głosowych i dzielenia się multimediami Możliwość odtwarzania odebranych wideo bezpośrednio w aplikacji Możliwość wysyłania wideo Opcja szybkiego wysyłania zdjęć, bez opuszczania konwersacji Skróty do naklejek Poprawione wyszukiwanie Poprawione mniejsze błędy

  W ostatniej wersji Messengera możesz dodawać tekst lub rysować na zdjęciach, które przesyłasz ze swojej galerii.

Messenger

Download

Messenger (Facebook Messenger)

Opinie użytkowników o Messenger

 • według Anonymous

  Fajne.
  Zalety: - Wiadomości są dostarczane szybko - Pobiera się szybko - Jest łatwiejszy i szybszy w użyciu niż ...   Więcej

 • według Anonymous

  powiadomienia mencoa.
  co to jest takie sobie.   Więcej

Sponsorowany×