Messenger

Messenger 4.397

Oficjalny czat Facebook na Windows!

Zalety

 • Oficjalny program od Facebook
 • Aplikację można ustawic jako pasek z prawej strony
 • Konwersacje w zakładkach

Wady

 • Brak wsparcia dla systemu XP
 • Żadnych innych opcji

Dobry
7

Facebook Messenger dla Windows 7 to oficjalny, darmowy komunikator dla Windows stworzony dla użytkowników portalu Facebook. Dzięki niemu możliwe jest czatowanie ze znajomymi mimo wyłączonej przeglądarki lub wylogowania się ze strony serwisu. Program jest prosty i posiada praktycznie jedną opcję - czatowanie.

Po pobraniu Facebook Messenger dla Windows wystarczy zalogować się do programu i od razu można rozpocząć czatowanie. Niestety, aplikacja nie oferuje nam nic innego. W głównym jej pasku widzimy trzy bardzo dobrze znane ikony powiadomień o nowych znajomych, wiadomościach i wydarzeniach. Po kliknięciu zostaniemy jednak przeniesieni do... przeglądarki internetowej. W pierwszym oknie widać informacje o aktywności znajomych. Poniżej widoczna jest lista przyjaciół z którymi możemy rozpocząć czat.

Facebook Messenger dla Windows niewiele różni się od przeglądarkowej wersji czatu. W wersji desktopowej możemy tylko czatować. Kliknięcie w linki naszych znajomych nie przenoszą nawet do samego źródła linku, a do strony na Facebook, gdzie możemy link obejrzeć lub np. udostępnić.

Czy warto skorzystać z Facebook Messenger dla Windows 7? Tak, jeśli dużo czatujesz i chcesz być w kontakcie ze znajomymi. To dobre narzędzie dla tych, którzy chcą czatować, ale nie mogą mieć ciągle włączonego Facebooka. Aby rozmawiać z przyjaciółmi wystarczy się zalogować do Facebook, ale nie trzeba mieć uruchomionej przeglądarki. To na pewno duży plus!

Messenger

Download

Messenger 4.397

Opinie użytkowników o Messenger

 • według Anonymous

  fajne.
  Plusy: 1. Wiadomości sa dostarczane szybko 2. Łatwiejsze i szybsze w użyciu niż aplikacja Facebook 3. Pos...   Więcej

 • Andrzej Jajko

  według Andrzej Jajko

  fajny ale nie może się załadowac na wolnym necie i nie tylko.
  fajnie się zapowiadał ale niedopracowany bardzo w...   Więcej

Sponsorowany×