Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker (BlackBerry) 8.6.2

Trenuj razem z BlackBerry

Zalety

  • Duża ilość możliwych ustawień
  • Informacje głosowe w czasie treningu
  • Wykorzystanie GPS w telefonie

Wady

  • Nie znaleziono

Dobry
7

Endomondo Sports Tracker to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom uprawiającym sport. Dokonuje różnorodnych pomiarów podczas ćwiczeń i świetnie motywuje do polepszania kondycji. Endomondo sprawi, że po prostu nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu a terminal BlackBerry Ci w tym pomoże.

Wykorzystując GPS aplikacja potrafi zmierzyć czas ćwiczeń, przebytą odległość, a także spalone kalorie i prędkość. Endomondo Sports Tracker zapisuje wszystkie te dane, dzięki czemu łatwo porównasz swoje osiągnięcia na przestrzeni czasu.

Aplikacja oferuje bardzo wiele dyscyplin sportowych do wyboru. Niezależnie od tego czy uprawiasz jogę, jeździsz na rowerze, trenujesz narciarstwo czy grasz w koszykówkę, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Program pozwala w każdej z dyscyplin wyznaczyć konkretne cele do osiągnięcia, jak na przykład przebycie określonego dystansu podczas biegania.

Niezależnie od tego jak często uprawiasz sport i jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina, Endomondo pozwoli Ci monitorować swoje osiągnięcia i postępy w profesjonalny sposób.

Najczęściej pobierane Zdrowie i fitness na blackberry

Więcej
Endomondo Sports Tracker

Download

Endomondo Sports Tracker (BlackBerry) 8.6.2

Opinie użytkowników o Endomondo Sports Tracker

Sponsorowany×