Emsisoft Emergency Kit

Emsisoft Emergency Kit 10.0.0.5488

Przenośny zestaw ratunkowy dla komputera

Zalety

  • Przydatny zestaw ratunkowy
  • Ładny interfejs
  • Działa z USB bez instalacji
  • Doskonałe narzędzie do analizy systemu
  • Skaner działający w trybie tekstowym

Wady

  • Brak aktualizacji baz danych skanera
  • Wyniki analizy niezrozumiałe dla przeciętnego użytkownika

Doskonały
9

Emsisoft Emergency Kit to calkowicie przenośny, darmowy zestaw ratunkowy. Możesz dzięki niemu naprawić komputer używając pamięci USB.

Emsisoft Emergency Kit składa się z kilku niezależnych aplikacji. Najważniejsze są dwa skanery - graficzny oraz działający w trybie tekstowym - analizujące i oczyszczające komputer ze złośliwych programów. Dodatkowo Emsisoft Emergency Kit oferuje narzędzie dokładnie analizujące komputer pod kątem niebezpiecznych programów i umożliwiające ich ręczne usunięcie - HiJackFree. W razie problemów z usunięciem jakiegoś pliku lub zapisu w Rejestrze, możemy użyć czwartego narzędzia: BlitzBlank. BlitzBlank pozwala usunąć wszystko, niezależnie od protestów systemu.

Skaner wbudowany w Emsisoft Emergency Kit to proste narzędzie oparte na programie antywirusowym a-squared. Wersja tekstowa pozwala na uruchomienie skanowania nawet w wypadku, gdy tryb graficzny Windows jest uszkodzony.

Niestety program ma swoje wady. Baza danych skanera nie jest aktualizowana i za kilka miesięcy nie będzie radzić sobie z popularnymi wirusami. Pomoc wbudowana w program jest również dość uboga, a przeciętny użytkownik może mieć problem z odczytaniem wyników analizy HiJackFree. Mimo to Emsisoft Emergency Kit to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chcemy szybko naprawić komputer odłączony od Internetu nie posiadając ze sobą dysku z kompletem specjalistycznych narzędzi.

Pobierz Emsisoft Emergency Kit, aby mieć możliwość uratowania zainfekowanego komputera używając pamięci USB. Twój pendrive może zostać przenośnym zestawem ratunkowym.

Emsisoft Emergency Kit

Download

Emsisoft Emergency Kit 10.0.0.5488

Opinie użytkowników o Emsisoft Emergency Kit

Sponsorowany×