Contract Killer

Contract Killer na iPhone i iPad 1.5.1

Poznaj morderczy fach od podstaw

Zalety

  • Odpowiedni poziom trudności
  • Kto nie chciałby byc snajperem?

Wady

  • Po jakimś czasie misje się powtarzają

Bardzo dobry
8

Contract Killer to darmowa gra na iPhone i iPad w której wcielasz się w rolę płatnego mordercy. Przy pomocy karabinu snajperskiego zapolujesz na narkotykowych dilerów, gangsterów i innych podejrzanych typków.

Contract Killer rozpoczynamy z podstawowym ekwipunkiem, na który składa się karabin snajperski z lunetą. Głównym ekranem gry jest mapa miasta i zaznaczone na niej misje, sklepy lub miejsca gdzie możemy bezpiecznie odpocząć po akcji. Przed każdą z nich dostajemy dokładny opis tego co mamy zrobić.

Czasem musimy "sprzątnąć" jakiegoś gangstera i całą jego świtę, a czasem wyeliminować tylko jednego mafioza. Akcje oglądamy z perspektywy pierwszej osoby, najczęściej poprzez lunetę karabinu, w trybie snajperskim. Po każdym wykonanym zadaniu dostajemy pieniądze za wykonaną robotę oraz punkty doświadczenia.

Zarobione w Contract Killer pieniądze możemy wydać na dodatkowy ekwipunek, czyli nową broń, apteczki, leki i naboje. Część z przedmiotów jakie widzimy w sklepie możemy kupić za prawdziwe pieniądze.

Contract Killer prezentuje się wyśmienicie pod względem graficznym. Sterowanie, a raczej celowanie jest trudne. Nasz cel nie czeka bowiem spokojnie aż go namierzymy, a po chybionym strzale chowa się i próbuje nafaszerować nas ołowiem. Aby wyeliminować wroga jednym strzałem, potrzeba dużo cierpliwości oraz zręczności.

Contract Killer to bardzo ciekawa i ładnie wykonana strzelanka na iPhone i iPad. Posiada spory poziom trudności, a dodatkowe, płatne opcje mogą grę przedłużyć jeszcze bardziej. Jeśli lubisz gry snajperskie i masz ochotę wcielić się w prawdziwego zawodowca, pobierz i zainstaluj Contract Killer!

Contract Killer

Download

Contract Killer na iPhone i iPad 1.5.1

Opinie użytkowników o Contract Killer

Sponsorowany×