Coast by Opera

Coast by Opera 4.00

Niezwykła przeglądarka stworzona z myślą o tabletach

Coast by Opera jest najnowszą, innowacyjną przeglądarką internetową dla iPada. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o dotykowych ekranach tabletów. Dzięki przejrzystemu interfejsowi i gestom użytkownicy Coast by Opera mają otrzymać najlepsze wrażenia z surfowania po sieci.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny wygląd
  • Łatwa w użytkowaniu
  • Wykorzystanie gestów
  • Wygodny ekran startowy z ulubionymi stronami
  • Polskie strony wśród polecanych
  • Szybkie udostępnianie via email, Twitter, Facebook

Wady

  • Brak opcji folderów
  • Mało funkcji
  • Brak Opera Turbo
  • Brak Opera Sync

Bardzo dobry
8

Coast by Opera jest najnowszą, innowacyjną przeglądarką internetową dla iPada. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o dotykowych ekranach tabletów. Dzięki przejrzystemu interfejsowi i gestom użytkownicy Coast by Opera mają otrzymać najlepsze wrażenia z surfowania po sieci.

Co nadzwyczajnego oferuje Coast by Opera?

Twórcy popularnej przeglądarki Opera postanowili stworzyć zupełnie nową przeglądarkę Coast. W przeciwieństwie do konkurentów nie znajdziemy tu tradycyjnych zakładek, historii przeglądania, trybu prywatnego, ustawień, wtyczek, a nawet paska adresu. Nie ma też funkcji turbo znanej z Opery Mini dostępnej na urządzeniach mobilnych.

Coast wydaje się być więc bezużyteczna. W rzeczywistości, tak nie jest. To iście innowacyjny sposób na przeglądanie ulubionych stron internetowych.

Przyjazna iPadowi

Jeśli chcesz aktywnie korzystać z sieci, zapomnij o Coast by Opera. Jednak, jeśli chcesz poczuć internet na nowo, to wypróbuj najnowsze dziecko tej firmy. W rzeczywistości przeglądarka ta jest lepiej dostosowana do tabletów niż dedykowana aplikacja Safari przygotowana przez Apple.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się ekran startowy Coast by Opera, który składa się z szeregu kafli prezentujących polecane strony. Przypomina to nieco ekran Windows 8. Sami oczywiście możemy dodawać i edytować ikony. Nie jest to zbyt wygodne.

Same strony w Coast by Opera wyświetlają się w trybie pełnoekranowym. Ich przeglądanie jest bardzo płynne i naturalne. Także wyszukiwanie odbywa się przez bardzo ciekawe i czytelne okno dialogowe. Coast by Opera jest niezwykle intuicyjna, ale dość ograniczona. Aplikacja prezentuje się naprawdę ślicznie, ma sporo animacji, ale nie znajdziemy zbyt wielu funkcji. Podczas przeglądania wszystkie one ukryte są w prawym górnym rogu, tam odkryjemy podstawowe opcje, takie jak udostępnianie, przypinanie do ekranu startowego, czy drukowanie. Ciekawostką w Coast by Opera jest możliwość podejrzenia informacji o zabezpieczeniach na stronie.

Świetna przeglądarka ale nie dla wszystkich

Coast by Opera prezentuje się rewelacyjnie. Wykorzystanie gestów, oryginalny design, prostota i minimalizm – to tylko kilka cech tej przeglądarki. Niestety aplikacja zmienia nasze przyzwyczajenia i jeśli aktywnie korzystamy z sieci, pracujemy na kartach, to z Coast nie będziemy zadowoleni. Natomiast jeśli internet traktujemy okazjonalnie i czytamy jedynie kilka ulubionych stron, to Coast zapewni nam dużo lepsze rozwiązania, niż konkurencja.

Coast by Opera

Download

Coast by Opera 4.00

Opinie użytkowników o Coast by Opera

Sponsorowany×