Clean Master

Clean Master (Optimizador)

Chwila moment i pozamiatane

Clean Master (Phone Boost) to darmowa aplikacja na Androida, która służy do czyszczenia pamięci telefonu z niepotrzebnych plików. Oprócz tego w Clean Masterze znajdziesz też menedżera plików oraz antywirusa.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Skuteczny – to naprawdę działa!
  • Aplikacja prosta nawet dla początkujących
  • Miły dla oka wygląd

Wady

  • Wplecione w menu reklamy

Doskonały
9

Clean Master (Phone Boost) to darmowa aplikacja na Androida, która służy do czyszczenia pamięci telefonu z niepotrzebnych plików. Oprócz tego w Clean Masterze znajdziesz też menedżera plików oraz antywirusa.

Co potrafi Clean Master?

Clean Master gruntownie przeskanuje pamięć Androida, wynajdując wszystkie niepotrzebne pliki. Sprawdza, co da się skasować bez szkody dla działania urządzenia. Co ciekawe, najczęściej są to setki megabajtów danych, które niepotrzebnie zaśmiecają smartfon. Po ich skasowaniu nie tylko zyskasz więcej miejsca na nowe dane, ale przyspieszysz też działanie urządzenia, uwalniając RAM.

Clean Master zawiera też w sobie menedżer plików, który pozwoli Ci łatwo przejrzeć i ewentualnie skasować zainstalowane aplikacje. Oprócz tego posiada też antywirusa, co jednocześnie pozwoli wyłapać szkodliwe i niebezpieczne pliki. 

Aplikacja dodaje opcje Boost CPU, która wykrywa aplikacje najbardziej obciążające procesor, Device Coolers, która pozwala zredukować temperaturę telefonu, oraz narzędzie do wykrywania zdublowanych zdjęć

Czy dasz sobie z nim radę?

Clean Master to aplikacja zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób. Najważniejsze jest to, że nie trzeba być specjalistą, by z niej korzystać. Czyszczenie telefonu odbywa się po wciśnięciu zaledwie kilku przycisków, co nie sprawi problemu nawet osobom mało obeznanym ze smartfonami.

Do codziennego użytku

Clean Master to skuteczny program do czyszczenia pamięci w Androidzie. Denerwować moga troche poutykane w różnych miejscach reklamy, ale nie można narzekać, bo jest to bardzo kompletny produkt, który przyda się każdego dnia.

Nr. 1 na świecie w kategorii aplikacje użytkowe. Już ponad 5o milionów użytkowników zaufało CleanMaster, jako aplikacji, która najlepiej wyczyści ich urządzenia z niepotrzebnych plików, zwiększając przy tym prędkość pracy samego urządzenia. Czyszczenie Pamięci/Zabójca zadań - Zwiększanie wydajności gier i aplikacji jest łatwiejsze z Clean Master. Czyść - Usuń pliki śmieci (w pamięci tymczasowej jak i zalegające), które zajmują niepotrzebnie miejsce w urządzeniu Usuń - Chroń swoją prywatność poprzez usuwanie informacji osobistych jak na przykład historia odwiedzanych stron czy historia wyszukiwania Zarządzanie aplikacjami - Przenoś aplikację na kartę SD, usuwaj pre instalowane aplikację i twórz kopię bezpieczeństwa plików .apk

Już ponad 50,000,000 ludzi zainstalowało darmowy Clean Master. Dołącz do nich by sprawdzić co program może zrobić dla Ciebie: [Pliki Śmieci] - Czyść pliki z pamięci tymczasowej, jak i te zalegające Usunięcie ich pomoże zwiększyć dostępne miejsce na Twoim urządzeniu, czy karcie pamięci. [Czyszczenie RAM] - zwiększa dostępną pamięć i przyspiesza urządzenie Zadania działające w tle nie tylko okupują pamięć RAM, ale także zmniejszają żywotność baterii. [Prywatność] - Usuwanie Historii Zachowanie prywatności jest ważne, a wiele aplikacji zbiera po cichu dane o Tobie, np historię wyświetlanych stron, wyniki wyszukiwania i więcej. [Menedżer aplikacji] - Odinstaluj, Zachowaj, Przenieś na SD Odinstalowywanie aplikacji jest ulepszoną wersję tego, co znasz z Androida, tu jednak możemy dodatkowo stworzyć kopię bezpieczeństwa plików.

"Aplikacje w telefonie stopniowo zjadają pamięć RAM w twoim urządzeniu zapisując coraz więcej plików tymczasowych. By to usunąć Clean Master znajduje te zalegające i niepotrzebne pliki i pomaga ci je usunąć" - Los Angeles Times "Jeśli kończy Ci się miejsce w pamięci Twojego urządzenia, Clean Master z łatwością zidentyfikuje co i ile zajmuje, pomagając pozbyć się tego." - LifeHacker.com "Jeśli chcesz utrzymać swoje urządzenie wolne od śmieci, sięgnij po aplikację Clean Master." - XDA-Developers.

Clean Master

Download

Clean Master (Optimizador)

Opinie użytkowników o Clean Master

Sponsorowany×