Doskonały
9

Cisco jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie technologii VPN, a klient Cisco VPN jest jedną z najpopularniejszych aplikacji, z których korzystają tysiące osób lub firmy na całym świecie.

Jeśli nie masz dostępu do swojego biura lub potrzebujesz zdalnie połączyć się z siecią biurową i systemami administracyjnymi, to prosta odpowiedź to VPN. W przypadku klienta Cisco VPN nie ma nic skomplikowanego, a jego najnowsza wersja jest niezwykle stabilna. Po zainstalowaniu musisz załadować profil odpowiadający sieci VPN, z której chcesz korzystać. Możesz to zrobić, używając opcji "Importuj" u góry interfejsu.

Następnie wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, a użytkownik powinien stwierdzić, że klient Cisco VPN łączy się niezwykle szybko. Podczas połączenia masz kilka dodatkowych opcji. "Modyfikuj" pozwala na modyfikację ustawień połączenia, "Nowy" pozwala ustawić nowy profil, a "Rozłącz" w oczywisty sposób rozłącza. W rzeczywistości odłączenie jest prawdopodobnie jedyną wadą tego klienta - ponieważ połączenie jest tak szybkie, nie rozumiem, dlaczego odłączenie trwa znacznie dłużej, a czasami może być frustrujące, gdy kręci się w celu przetworzenia rozłączenia, gdy chce się zamknąć system. twój Mac.

Ogólnie rzecz biorąc, Cisco ustanowiło standardy z klientami VPN i jeśli szukasz prostego, solidnego i bezpiecznego połączenia, naprawdę nie możesz się pomylić z tym.

Cisco VPN Client

Download

Cisco VPN Client 4.9.01.0180

Opinie użytkowników o Cisco VPN Client

Sponsorowany×