BitDefender Antivirus Plus

BitDefender Antivirus Plus 2016

Skuteczna dezynfekcja

Zalety

 • Wysoka skuteczność antywirusowa
 • Niewiele fałszywych alarmów

Wady

 • Skomplikowany interfejs i dużo pytań w trakcie instalacji
 • Brak zintegrowanej zapory sieciowej

Bardzo dobry
8

BitDefender Antivirus 2013 to skuteczny program antywirusowy. Aplikacja aktywnie chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem i niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci Internet.

BitDefender Antivirus 2013 to skuteczne zabezpieczenie. Program chroni przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi (spyware). Aplikacja zabezpiecza też przeglądarkę internetową, programy pocztowe oraz komunikatory. Niestety ochrona ta nie obejmuje najpopularniejszego w Polsce Gadu-Gadu. BitDefender Antivirus bardzo szybko reaguje na zagrożenia, zaś automatyczne aktualizacje zapewniają ochronę także przed najnowszymi rodzajami ataków. Trzeba jednak pamiętać, że w tej wersji BitDefender nie oferuje zapory sieciowej ani ochrony przed spamem.

BitDefender Antivirus 2013 to nie tylko ochrona w czasie rzeczywistym, ale także trzy rodzaje skanowania na żądanie - głębokie, pełne oraz szybkie. Skan można uruchomić od ręki, albo w zaplanowanym terminie. Program radzi sobie z wyszukiwaniem wirusów sprawnie i szybko. Niestety jego działanie obciąża komputer. Jeśli jednak jesteś fanem wymagających gier, możesz skorzystać ze specjalnego trybu pracy, w którym BitDefender po uruchomieniu gry ogranicza swoją działalność oddając całą moc komputera do Twojej dyspozycji.

Instalacja i konfiguracja programu jest dość skomplikowana. BitDefender zadaje po drodze sporo pytań, aby dostosować swój interfejs i procedury do umiejętności i zwyczajów użytkownika, oraz do rodzaju zabezpieczanego komputera. Również interfejs BitDefender Antivirus 2013 jest nieco skomplikowany. Co prawda wszystko jest dobrze opisane, jednak brak polskiej wersji językowej może utrudnić korzystanie z programu mniej zaawansowanym użytkownikom.

BitDefender Antivirus 2013 to solidny program antywirusowy. Jeśli nie przeraża Cię nieco skomplikowany interfejs, ten program zapewni Ci podstawowe zabezpieczenie przed złośliwymi programami.

zapewnia Twojemu komputerowi szybką, proaktywną ochronę przed najnowszymi wirusami, programami szpiegującymi i kradzieżą.

Bitdefender Antivirus Plus 2013 zapewnia podstawowe, ciche zabezpieczenie dla komputerów z systemem Windows przed wirusami, spyware i próbami phishingu. Zabezpiecza on także profile na Twitter i Facebook przed zagrożeniami dotyczącymi twojej prywatności.

Chroni przed wirusami i spyware Powstrzymuje próby kradzieży tożsamości Filtruje odnośniki otrzymywane od znajomych na facebooku i Twitterze Ostrzega przed wejściem na ryzykowne strony

Dlaczego Bitdefender? Wielokrotnie nagradzane, certyfikowane na całym świecie produkty Zaufały nam dziesiątki milionów klientów na całym świecie Pomoc techniczna przez całą dobę 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy Powstrzymaj ataki wymierzone w Twoje dane osobiste Poprawione opcje wykrywania zagrożeń Bitdefendera, na przykład Szybkie skanowanie, eliminują wirusy, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Odzyskaj zaufanie do handlu, obsługi bankowej i pobierania plików z Inte

Dla każdego użytkownika - amatora, który nie chce ingerować w prace programu ale i użytkownika zaawansowanego, który umie skonfigurować program antywirusowy i wie czego chce.

BitDefender Antivirus Plus

Download

BitDefender Antivirus Plus 2016

Opinie użytkowników o BitDefender Antivirus Plus

 • według Anonymous

  najlepszy w Polsce antywirus.
  Bardzo dobra wersje i stabilna. Bije na glowe wszystkie inne antywirusy.   Więcej

 • według Anonymous

  Dobry program.
  Działa bez zarzutu, nie zamula systemu,wygodny w obsłudze. Miałem wcześniejszą wersję, z której b...   Więcej

Sponsorowany×