Bilkom - rozkład jazdy PKP

Bilkom - rozkład jazdy PKP na Android 1.0.3

Sprawdź rozkład jazdy pociągów z telefonu Android

Zalety

  • Sprawnie działająca wyszukiwarka
  • Możliwość pobrania rozkładu offline
  • Zakup biletu u wybranych przewoźników

Wady

  • Trudna do zapamiętania nazwa
  • Zakup biletu poza aplikacją

Bardzo dobry
8

Bilkom to darmowa aplikacja na urządzenia z systemem Android, dzięki której sprawdzimy rozkład jazdy pociągów PKP oraz kupimy bilety na wybranych trasach. Jeśli podróżujesz polskimi kolejami i masz Androida, to ta aplikacja przyda Ci się na pewno.

Bilkom umożliwia sprawdzenie rozkładu jazdy dalekobieżnych i podmiejskich pociągów PKP. Możemy zrobić to wpisując po prostu nazwę stacji, której chcemy jechać i na której chcemy wysiąść. Istnieje także możliwość sprawdzenia na mapie, do jakiej stacji mamy najbliżej. Jeśli podróżujemy często tą samą trasą to daną trasę możemy dodać sobie do ulubionych i zawsze mieć ją na oku. Możemy także pobrać rozkład danej trasy na nasz telefon, tak aby móc do niego zajrzeć offline - bez konieczności łączenia się z Internetem

Korzystanie z aplikacji Bilkom jest całkiem proste. Jedynie wpisując nazwę stacji należy odczekać chwilkę, kiedy aplikacja znajdzie ją w bazie danych, a następnie kliknąć na daną stację z listy wyników wyszukiwania.

Jak kupić bilet przez aplikację Bilkom na Android?

Aplikacja Bilkom na Android umożliwia także kupno biletów PKP. Niestety tylko u wybranych przewoźników. Jeśli na wybrane połączenie mamy możliwość zakupu biletu, to zobaczymy stosowny napis w wynikach wyszukiwania. Kliknięcie na niego przeniesie nas na mobilną stronę internetową z rozkładami jazdy, gdzie możemy kupić dany bilet. Nie jest to rozwiązanie najwygodniejsze, ale może się przydać.

Rozkład jazdy pociągów Bilkom na Android to bardzo przyjazna aplikacja, dla osób jeżdżących koleją. Jeśli tylko uda się nam zapamiętać jej nazwę, przyda się nam przy każdej podróży.

Bilkom - rozkład jazdy PKP

Download

Bilkom - rozkład jazdy PKP na Android 1.0.3

Opinie użytkowników o Bilkom - rozkład jazdy PKP

Sponsorowany×