Animals of Mass Destruction

Animals of Mass Destruction

Krwawa jatka dla koneserów

Zalety

  • Trzej niebanalni bohaterowie
  • Nie tylko bezmyślne strzelanie

Wady

  • Brutalność i przemoc
  • Uboga grafika i efekty dźwiękowe

Niezły
5

Animals of Mass Destruction to gra akcji, w której wcielamy się w trójkę sympatycznych zwierzaków. Upodobniwszy się do ludzi, stały się one bronią masowego rażenia.

W Animals of Mass Destruction możemy pokierować trzema postaciami. Kurczak jest specem od elektroniki a jego broń to paralizator. Kot zna kung fu i dzięki tej sztuce walki robi z wrogów krwawą miazgę. Szczeniaczek uzbrojony jest w potężną strzelbę, efektów użycia której nie trzeba opisywać. Nasi bohaterowie walczą przeciwko organizacji terrorystycznej pragnącej opanować świat przy pomocy zmodyfikowanych genetycznie zwierząt.

Gra w Animals of Mass Destruction polega na poruszaniu się po planszy, zabijaniu wrogów lub ich umiejętnym omijaniu. Musimy brać zakładników, aby wydusić od nich zeznania skłaniające nas do rozwiązania sprawy. Grafika jest uboga, ale nie przeszkadza w grze. Odgłosy i muzyka prezentują się zupełnie przeciętnie.

Animals of Mass Destruction to gra zdecydowanie nie dla dzieci. Brutalna przemoc jest tu wszechobecna. Oczywiście kreskówkowy klimat bardzo to łagodzi, jednak dopiero starsze osoby będą mogły podejść do gry z odpowiednim dystansem i dobrze się bawić. No może poza scenami tortur.

Animals of Mass Destruction to gra tylko dla dojrzałych graczy. Polecamy ją jeśli zabijając czas, chcecie zabić również dobry smak.

Animals of Mass Destruction

Download

Animals of Mass Destruction

Opinie użytkowników o Animals of Mass Destruction

Sponsorowany×