Angry Birds Go!

Angry Birds Go! 1.0.2

Wściekłe Ptaki w szalonej grze wyścigowej

Angry Birds Go! to nowa gra od Rovio w stylu Mario Kart. Przygotujcie się więc na grę wyścigową, w której za sterami gokartów zasiądą dobrze Wam znane postacie z niezwykle popularnej serii gier Angry Birds.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele trybów wyścigów
  • Szybka, grywalna rozgrywka
  • Świetna grafika
  • Proste sterowanie

Wady

  • Wyścigi są krótkie
  • Brak multiplayer

Bardzo dobry
8

Angry Birds Go! to nowa gra od Rovio w stylu Mario Kart. Przygotujcie się więc na grę wyścigową, w której za sterami gokartów zasiądą dobrze Wam znane postacie z niezwykle popularnej serii gier Angry Birds.

Wystartowali!

Angry Birds Go! to zupełnie inna gra, od tych, do których przyzwyczaiło nas Rovio. Poprzednie tytuły studia, takie jak Angry Birds, Angry Birds Seasons czy Angry Birds Star Wars skupiały się na rozgrywce, w której należało katapultowować ptaki i niszczyć nimi fortyfikacje wroga. Angry Birds Go! z kolei jest ściganką, w której zasiadamy za sterami gokartów. Przypomina ona takie tytuły, jak klasyczny Mario Kart i inne gry mobilne z gokartami w roli głównej, jak chociażby Tiki Kart 3D, Shrek Kart, czy Sonic lub SEGA All Stars Racing.

\n

Cel gry Angry Birds Go! jest prosty. Należy pokonać kolejne tory wyścigowe najszybciej, jak się da. Szczęśliwie, gra raczej Wam się nie znudzi za szybko, a to dzięki różnego typu trybom wyścigów, kierowcom, samochodom oraz bonusowym mocom. Co więcej, istnieją nawet prawdziwe zabawki, które integrują się z Angry Birds Go!, takie jak Telepody czy Angry Birds Jenga!

Swoją przygodę z Angry Birds Go! zaczynacie jako Czerwowy Ptak prowadzący bardzo podstawowy gokart. Waszym celem jest przechodzenie kolejnych trybów wyścigów na coraz to nowych poziomach gry. Dzięki temu będziecie mogli odblokować nowe postacie oraz kolejne etapy rozgrywki. Wśród nowych postaci oczywiście nie zabraknie Waszych ulubionych bohaterów z Angry Birds. Co więcej, będziecie mogli toczyć rozgrywkę za pomocą jednej z zielonych i złych świń.

W Angry Birds Go! znajdziecie kilka trybów wyścigów, w tym: Race (standardowy wyścig, w którym ścigacie się z innymi postaciami i musicie go ukończyć na trzeciej lub wyższej pozycji), Time Bomb (ukończcie wyścig nim bomba zrobi to za Was), Fruit Splat (rozjeżdżamy określoną liczbę owoców przed linią mety), Versus (wyścig jeden na jeden z daną postacią), i Champion Chase (rywalizujecie z jedną z zablokowanych postaci i jeżeli wygracie trzy razy, stanie się ona Wasza). Na każdym etapie gry jest pięć wyścigów standardowych, na czas i owocowych masakr.

W Angry Birds Go!, po ukończeniu wszystkich wyścigów na danym poziomie, znajdziecie również szereg różnych wyzawań do wypełnienia. Poza tym, gra integruje się z Facebookiem, dzięki czemu możecie porównywać swoje wyniki z osiągnięciami znajomych. Jest to jednak jedyny element rywalizacji z innymi graczami. Angry Birds Go! nie ma typowego multiplayer, jak w Sonic czy SEGA All Stars, ani też "trybu bitewnego", jak w Mario Kart.

W Angry Birds Go! musicie również zbierać monety podczas wyścigów. Dzięki nim będziecie mogli ulepszać swoje pojazdy lub kupować nowe gokarty. Gra niemal wymusza ciągłe ulepszenia, gdyż na wyższych poziomach rozgrywki będziecie potrzebować silników z dużo większą mocą, by móc się ścigać dalej. Podczas rozgrywki zbiera się również specjalne kamienie, które można wymieniać na zwiększacze prędkości, uzupełnianie energii czy inne potężne dodatki. Kamienie lub monety zbiera się podczas wyścigów, ale można je również kupować za prawdziwe pieniądze.

Szczęśliwie Angry Birds Go! w modelu freemium nie jest tak okrojone, jak inne, darmowe gry. Monety potrzebne do ulepszeń można zdobywać jeszcze raz przejeżdżając te same trasy. Gorzej z kamieniami. Ich głównym zadaniem w Angry Birds Go! jest uzupełnianie poziomu energii, który wyczerpuje się po kilku wyścigach. Wtedy trzeba odczekać kilka minut, by znów posadzić swoją postać za kierownicą, lub po prostu kupić kamienie za prawdziwe pieniądze. Na szczęście w Angry Birds Go! okres oczekiwania na odnowienie energii nie jest szczególnie długi, a jeżeli macie już odblokowane inne postacie, to zawsze w tym czasie możecie ścigać się za ich pomocą. Nie jest więc tak źle.

Jak grać w Angry Birds Go!?

Angry Birds wkraczają w nowy wymiar rozrywki

Angry Birds Go! to pierwsza gra Rovio, w której Wściekłe Ptaki pojawiąją się w 3D. Grafika jest fantastyczna, a dopracowany, kreskówkowy design pasuje idealnie do wesołego i nieco szalonego wizerunku marki Angry Birds.

Co więcej, Angry Birds Go! oferuje również dostęp do treści wideo, w tym najnowszych odciników kreskówki Angry Birds (choć dostęp ten może zależeć od konkretnego kraju).

Werdykt

Angry Birds Go! to na prawdę świetna gra wyścigowa, mająca swój własny, unikatowy charakter. Szkoda tylko, że zabrakło trybu multiplayer.

Granie w Angry Birds Go! dostarcza mnóstwo frajdy, a odpowiedzialne za to jest, częściowo, uproszczone sterowanie. Możecie wybrać jeden, z dwóch trybów sterowania: za pomocą dotyku lub poruszeń telefonem. Oba są bardzo proste w obsłudze. Co więcej, pojazdy same przyśpieszają, a przyciśnięcie ekranu wymusza drift. Ułatwienia w sterowaniu, to bez wątpienia ukłon Rovio w stronę młodszego odbiorcy i sprawiają, że Angry Birds Go! to również świetna gra dla dzieciaków.

Poza sterowaniem pojazdem, podczas rozgrywki będziecie musieli zwracać uwagę na wiele innych rzeczy, by osiągnąć jak najlepszy wynik. Pomogą Wam w tym różnego typu wzmacniacze, przycisk przyśpieszenia oraz zabawne, dodatkowe moce oraz tryby, jak katapulty, ciągła naprawa czy stałe przyśpieszenie.

Angry Birds Go!

Download

Angry Birds Go! 1.0.2

Opinie użytkowników o Angry Birds Go!

Sponsorowany×