Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver CC 2014.1

Standard przy tworzeniu stron internetowych

Adobe Dreamweaver to praktycznie jedyne poważne rozwiązanie stosowane przez profesjonalnych twórców serwisów internetowych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pakiet przydatnych narzędzi
  • Świetna integracja z multimediami
  • Wsparcie dla wielu języków kodowania
  • Poprawione CSS inspection
  • Integracja z WordPress, Joomla! etc.
  • Pozwala na przejrzyste pisanie kodu

Wady

  • Długotrwały proces instalacji
  • Opanowanie zajmuje trochę czasu początkującym
  • Wymaga subskrypcji Creative Suite

Niezbędny
10

Adobe Dreamweaver to praktycznie jedyne poważne rozwiązanie stosowane przez profesjonalnych twórców serwisów internetowych.

Kompletne i wszechstronne narzędzie dla web designerów

Adobe Dreamweaver 2014 to najnowsza odsłona potężnego programu do projektowania stron internetowych. Nie zawiera dużo zmian, ale dodaje wiele znaczących drobnych poprawek, które sprawiają, że codzienne kodowanie jest szybsze i łatwiejsze. Nowa wersja Adobe Dreamweaver zawiera nowe funkcje jak na przykład Element Quick View, możliwość edycji Live View, czy szybkie wstawianie elementów HTML do Live View. Cennym rozwiązaniem jest też nowe Centrum Pomocy.

Podobnie jak poprzednie wersje, Adobe Dreamweaver 2014 zachowuje filozofię WYSIWYG (What You See Is What You Get), dzięki czemu można rzeczywiście zobaczyć dokładnie to, co robimy w kodzie. Alternatywnie można też się zdecydować na widok wyłącznie kodu – zależy, czego potrzebujemy w danym momencie. Wstawanie elementów jest teraz naprawdę proste, oprogramowanie zapewnia maksymalną elastyczność. Zdjęcia, wideo, audio i wiele innych rzeczy możemy wstawiać metodą przeciągnij i upuść. Można też łatwo zamieniać poszczególne elementy.

Adobe Dreamweaver zawiera też wiele gotowych arkuszy stylów CSS, a początkujący użytkownicy zostaną przeprowadzeni krok po kroku przez jego tajniki. Osoby pracujące w Javie i Ajaxie otrzymają odpowiednie sugestie do kodu. Ponadto Adobe Dreamweaver 2014 jest w pełni zintegrowany z resztą pakietu Creative Suite, dzięki czemu można łatwo importować i eksportować projekty z najnowszych wersji Photoshop i Illustrator.

Wymaga subskrypcji Creative Cloud

W interfejsie Adobe Dreamweaver 2014 nie wprowadzono zbyt wielu zmian, to wciąż bardzo dobre narzędzie dla profesjonalistów. Aby dowiedzieć się, jak go właściwie używać, potrzeba wiele czasu na naukę. Ponadto, podobnie jak reszta programów w ramach pakietu Creative Cloud Suite, także Adobe Dreamweaver wymaga opłaty abonamentowej, aby można go w pełni wykorzystywać. Daje to korzyści w postaci łatwej synchronizacji, jednak wadą jest zamknięcie jedynie w modelu subskrypcyjnym.

Cięgle jeden z najlepszych na rynku

Adobe Dreamweaver 2014 to dobry krok w ewolucji tego narzędzia dla twórców serwisów internetowych. To jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku, odpowiednio dostosowany do zapotrzebowania współczesnych użytkowników internetu i panujących w nim standardów.

Adobe Dreamweaver obsługuje następujące formaty

HTML, XHTML, CSS, XML, JavaScript, Ajax, PHP, Adobe ColdFusion

Adobe Dreamweaver

Download

Adobe Dreamweaver CC 2014.1

Opinie użytkowników o Adobe Dreamweaver

Sponsorowany×