360 Total Security

360 Total Security 7.6.0.1031

Ochrona antywirusowa wielu silników

360 Total Security to jeden z najbardziej kompletnych i skutecznych darmowych programów antywirusowych, który ochroni Cię przed większością zagrożeń, z którymi możesz spotkać się online.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Darmowe i kompletne
 • Dobry interfejs
 • Nieodparty

Wady

 • Włączenie wszystkich silników antywirusowych wymaga dużej ilości pamięci RAM
 • Narzędzia Clean and Speed ​​Up muszą być używane ostrożnie

Bardzo dobry
8

360 Total Security to jeden z najbardziej kompletnych i skutecznych darmowych programów antywirusowych, który ochroni Cię przed większością zagrożeń, z którymi możesz spotkać się online.

Ochrona antywirusowa i więcej

Program antywirusowy wykorzystuje pięć silników antywirusowych, w tym 360 Cloud Engine , CVMII , Avira i Bitdefender . Skanowanie komputera w poszukiwaniu zagrożeń jest szybkie i byliśmy pod wrażeniem jego dbałości o szczegóły. Na przykład, jeśli usunięcie wykrytego zagrożenia wymaga ponownego uruchomienia komputera, powiadomi cię 360 Total Security.

Silniki Avira i Bitdefender są domyślnie wyłączone. Jest to dobre, ponieważ umożliwiając im zwiększenie użycia pamięci RAM, ale masz je jako opcję, jeśli chcesz być wyjątkowo bezpieczny. Usługa 360 Total Security obejmuje również opcjonalne rozszerzenie przeglądarki, które powiadamia użytkownika o potencjalnie złośliwych stronach, które odwiedzasz. Wydaje się to przesadą, ponieważ większość dzisiejszych przeglądarek ostrzega Cię, jeśli strona nie jest bezpieczna lub niebezpieczna.

Używaj ostrożnie

Funkcje przyspieszania i czyszczenia są mieszanymi błogosławieństwami. Oba działają, ale nie są tak przyjazne dla użytkownika, jak mogłyby być. Możesz znaleźć przy Clean Up, że sugeruje usuwanie plików, których nie można usunąć, ponieważ są w użyciu, co jest denerwujące.

Przyspieszenie faktycznie zwolni pamięć RAM, co pozwoli ci lepiej uruchamiać gry i aplikacje, których zasoby są głodne. ale mieliśmy pewne problemy. Po uruchomieniu programu Speed ​​Up musieliśmy ponownie zainstalować Google Chrome, ponieważ wprowadził on zmiany bez ostrzeżenia, co oznacza, że ​​Chrome przestał działać.

Łatwy w użyciu i nieinwazyjny

Usługa 360 Total Security jest naprawdę łatwa w użyciu dzięki przejrzystemu interfejsowi, który można łatwo obsługiwać. Wyjaśnia, co robi każda funkcja i jest łatwa do skonfigurowania. Jeśli szukasz rozwiązania antywirusowego, które nie jest uciążliwe i pozwala ci na wszystko, co robisz, 360 Total Security to dobry wybór.

Opinie użytkowników o 360 Total Security

 • Andrzej Jajko

  według Andrzej Jajko

  zapowiada się ciekawie ale może kiedys go przetestuje.
  ciekawie wygląda ten antywirus jak na darmowy antywirus b...   Więcej

Sponsorowany×