Nowa beta Chrome zapowiada ciekawe nowości

Nowa beta Chrome zapowiada ciekawe nowości

Najnowsza beta Chrome 38 wprowadza do przeglądarki kilka intrygujących nowinek. Na pewno najciekawszą z nich jest wprowadzenie osobnych kont dla wielu użytkowników, które przydadzą się rodzinom korzystającym z tego samego komputera.

Chrome już teraz oferuje osobne konta dla wielu użytkowników, ale beta wersja znacznie tę funkcję usprawnia. Teraz w prawym górnym rogu aplikacji zobaczymy imię użytkownika, a po jego kliknięciu będziemy mogli wybrać inne konto i zalogować się do niego.

Ułatwi to utrzymywanie swoich prywatnych danych na przeglądarce, z której korzysta więcej osób. Nikt nie będzie mógł zobaczyć naszych zakładek, dodatków, zachowanych haseł czy historii przeglądania bez zalogowania się na nasze konto. Dane każdego z użytkownika, który będzie miał w przeglądarce konto, zostaną w całości odseparowane.

Beta Chrome 38 wprowadza także tryb gościa (guest mode), dzięki któremu będziemy mogli udostępnić przeglądarkę naszym znajomym. To z kolei pozwoli zadbać o ich prywatność, nawet jeśli zapomną wylogować się z Facebooka czy Gmaila.

Najnowszą betę Chrome 38 możecie pobrać stąd:

Chrome beta dla Windows
Chrome beta dla Maca

Zobacz także:

Stabilna wersja Chrome 64 bit już wydana

Chrome w wersji 64-bitowej wydany na Maca

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy